جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

کشف بیش از 4 میلیارد ریال کالای قاچاق در قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

کشف بیش از 4 میلیارد ریال کالای قاچاق در قم


رئیس پلیس آگاهی استان قم از کشف کالای قاچاق به ارزش تقریبی 4 میلیارد و 520 میلیون ریال در طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا گمرکی و دخانیات اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان خبر داد.

رئیس پلیس آگاهی استان قم خبر داد

 به نقل از پایگاه خبری پلیس، مهدی قدمی گفت: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم در اجرای طرح برخورد و مبارزه با قاچاق کالا و ارز در محورهای مواصلاتی استان موفق به کشف انواع کالاهای قاچاق به ارزش تقریبی 4 میلیارد و 520 میلیون ریال شدند.

وی افزود: ماموران در این طرح 690 دستگاه موبایل، 144 بسته 100 تایی تجهیزات پزشکی، 3028 ثوب پوشاک ،180 دستگاه اسپیکر، 216 عدد نوشابه انرژی‌زا و 143 عدد آرمیچر یخچال کشف کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان قم ادامه داد: در مجموع این طرح، ارزش ریالی تقریبی کل اقلام مکشوفه 4 میلیارد و 520 میلیون ریال بوده که طی آن 9 نفر متهم دستگیر و 6 دستگاه وسیله نقلیه توقیف شد.

قدمی خاطرنشان کرد: تمام خودروهای توقیفی در این طرح فاقد هرگونه مجوز حمل و گمرکی بودند که پرونده تشکیل شده و به همراه متهمان دستگیر شده و کالاهای مکشوفه به اداره‌کل تعزیرات حکومتی استان تحویل داده شدند./ فارس

آدرس کوتاه :