رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

کمیته حمایت از قهرمانان ورزشی در قم تشکیل شد‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

کمیته حمایت از قهرمانان ورزشی در قم تشکیل شد‌


معاون ورزش و جوانان قم با بیان اینکه برای ورزشکاران مدال‌آور قم بسته حمایتی در نظر گرفته شده است گفت: کمیته حمایت از قهرمانان ورزشی در قم تشکیل شد.

رمضانی خبر داد؛

روح‌الله رمضانی در مجمع انتخابات هیئت شطرنج قم اظهار داشت: فعالیت هیئت‌های ورزشی در قم بر اساس عملکرد و برنامه‌ها و میزان اجرای برنامه‌های از پیش اعلام‌شده رصد می‌شود و تخصیص بودجه و ارزیابی بر اساس این عملکرد انجام می‌شود.

وی افزود: اخیراً کمیته حمایت از قهرمانان ورزشی در قم با هدف پشتیبانی از ورزشکارانی که ظرفیت حضور در تیم‌های ملی و شرکت در مسابقات المپیک، جهانی و آسیایی را دارند تشکیل شده است و می‌تواند نقش موثری در موفقیت‌های بیشتر ورزش قم ایفا کند.

معاون ورزش و جوانان قم گفت: برای ورزشکاران مدال‌آور قم بسته حمایتی در نظر گرفته شده ‌و این بسته حمایتی می‌تواند کمک بزرگی در زمینه رفع محدودیت‌های مالی برای انجام تمرینات آماده‌سازی ورزشکاران باشد و بخشی از هزینه‌هایی که ورزشکار متقبل می‌شود را جبران کند.

رمضانی بیان کرد: برای این منظور اعتبار خاصی در نظر گرفته شده است و با توجه به در پیش بودن المپیک ریودوژانیرو در سال 206، بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا و مسابقات آسیایی ساحلی، از نظر زمانی در شرایط حساسی قرار داریم.

وی با اشاره به انتخاب رئیس هیئت شطرنج قم عنوان کرد: رشته شطرنج ویژگی‌های خاص خود را دارد و به دلیل امکان توسعه این رشته حتی در منازل و عدم نیاز به تجهیزات خاص از یک سو و رشد خلاقیت در میان ورزشکاران شطرنج‌باز، نگاه ویژه‌ای به توسعه این رشته داریم.

معاون ورزش و جوانان قم خاطرنشان کرد: تقویم عملیاتی هیئت شطرنج در سال 94 تدوین شده و مورد بررسی قرار گرفته است و اداره کل ورزش و جوانان نیز برای بهبود موقعیت مکانی هیئت شطرنج آماده مساعدت و همکاری است.

آدرس کوتاه :