جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

کوثر حامی تیراندازان قم در لیگ تیراندازی بانوان کشور شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

کوثر حامی تیراندازان قم در لیگ تیراندازی بانوان کشور شد


رئیس هیئت تیراندازی استان قم گفت: تیم بانوان قم با حمایت‌های موسسه اعتباری کوثر و با نام کوثر در مسابقات لیگ دسته یک تیراندازی بانوان کشور به میدان می‌رود.

رئیس هیئت تیراندازی استان قم:

 

حسین مهره‌ساز امروز در قم، اظهار کرد: امسال بانوان تیرانداز قم با تجربه‌های بسیار ارزنده‌ای که از حضور در دوره قبل رقابت‌های لیگ دسته یک تیراندازی باشگاه‌های کشور به دست آورده‌اند مدعی صعود به لیگ برتر محسوب می‌شوند.

وی ادامه داد: مسابقات این فصل لیگ دسته اول تیراندازی بانوان باشگاه‌های کشور با شرکت 6 تیم مدعی صعود به لیگ برتر برگزار می‌شود و بر اساس برنامه‌ریزی سازمان لیگ فدراسیون تیراندازی، در هر مرحله یکی از تیم‌ها میزبانی مسابقات لیگ را بر عهده دارد.

رئیس هیئت تیراندازی استان قم تصریح کرد: در سال‌های اخیر اقدامات متنوعی برای توسعه و ترویج رشته تیراندازی در استان قم انجام داده‌ایم اما در این مسیر مشکلات و محدودیت‌های موجود در راه پیشرفت کار، به مسائل مالی ارتباط داشته است.

وی خاطرنشان کرد: ما هیچ زمان برای اعزام ورزشکاران خود به رقابت‌های مختلف اعم از پیکارهای لیگ و مسابقات تیراندازی قهرمانی کشور از حامی مالی برخوردار نبوده‌ایم و حتی در آستانه بسیاری از اعزام‌ها، نتوانسته‌ایم ورزشکاران خود را به دلیل مشکلات مالی به مسابقات بفرستیم.

مهره‌ساز عنوان کرد: گواه این مدعا اعزام نشدن تیم تیراندازی مردان قم به رقابت‌های فصل جدید لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور است، ما سال گذشته به دلیل مشکلات مالی نتوانستیم انتظارات تیم مردان را بر آورده کنیم و به همین دلیل امسال تیم مردان قم به لیگ اعزام نشد.

این مسئول یادآور شد: چند تن از چهره‌های شاخص تیراندازی قم نیز به دلیل اینکه ما امکان حمایت مالی از آنها را نداشتیم به اجبار به دیگر تیم‌های حاضر در لیگ‌های برتر و دسته اول تیراندازی باشگاه‌های کشور رفتند، هیئت نیز به دلیل نداشتن توان مالی مانع این کار نشد بلکه آنها را تشویق کرد.

رئیس هیئت تیراندازی استان قم بیان کرد: به لطف خدا برای حضور در ادامه رقابت‌های لیگ دسته اول تیراندازی بانوان باشگاه‌های کشور از حمایت‌های مدیریت موسسه اعتباری کوثر برخوردار شده‌ایم و قرار است تیم هیئت تیراندازی قم از این به بعد با نام کوثر در لیگ دسته اول کشور با انگیزه بالا تلاش خود را برای به دست آوردن مجوز صعود به لیگ برتر تیراندازی باشگاه‌های کشور ادامه بدهد.

وی یاد آور شد: این موسسه که سابقه بسیار خوبی در حمایت از ورزشکاران و قهرمانان دارد، از سیده‌رویا صبح‌خیز ورزشکار ارزنده تیراندازی قم در مسابقات قهرمانی 2015 آسیا نیز حمایت کرد و به لطف خدا این تیرانداز شایسته نیز توانست برای نخستین‌بار با کسب دو مدال نقره در بخش‌های تیمی و انفرادی پیکارهای آسیایی، قم را به مدال‌های نقره آسیا برساند./ فارس

آدرس کوتاه :