سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

کودکان قمی انزجار خود را از رژیم کودک‌کش صهیونیستی فریاد زدند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

کودکان قمی انزجار خود را از رژیم کودک‌کش صهیونیستی فریاد زدند


کودکان قمی طی تجمعی در پاسخ به کشتار کودک فلسطینی انزجار خود را از رژیم کودک‌کش صهیونیستی اعلام کردند.

در پاسخ به کشتار کودک فلسطینی

 

تجمع کودکان قمی به همت سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) و اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان قم برای اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی کودک‌کش سه شنبه شب در آستان مقدس حضرت علی بن جعفر(ع) برگزار شد.

محمدرضا موحد فرمانده ناحیه امام حسن(ع)، امیرحسین مرادی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام رضا(ع)، کمالی جانشین فرمانده ناحیه امام حسین(ع) و سید اسماعیل حسینی‌مقدم مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم به همراه جمعی از متربیان و مربیان طرح نشاط معنوی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه در این تجمع حضور داشتند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید جلال رضوی مشاور رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در این مراسم از استبکارستیزی به عنوان یکی از آرمان‌های اصلی جامعه اسلامی یاد کرد و گفت‌: اگر اکنون خانواده مسلمانی در اسرائیل مورد ظلم قرار گیرد کشورهای مختلف اسلامی برای مقابله با رژیم صهیونیستی فریاد خواهند زد.

وی با اشاره به اینکه حرکت‌های ظالمانه این رژیم استکباری بسیاری از مردم کشورهای غیراسلامی را نیز بیدار کرده است ادامه داد: هر فردی که در جامعه بیدار زندگی کند به خوبی می‌داند که رهبر انقلاب اسلامی بر مسلح شدن کرانه باختری تاکید دارند و اکنون جنبش‌های مختلف اسلامی برای مبارزه با رژیم صهیونیستی برخاسته‌اند و برای خارج کردن این نیروهای ظالم از سرزمین مظلومان تلاش می‌کنند.

مدیحه‌سرایی در وصف ائمه اطهار(ع) و برگزاری مسابقه فرهنگی و اهداء جوایز به برترین‌ها بخش‌های دیگر این تجمع بود. / فارس

آدرس کوتاه :