جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

کودک‌کُشی صهیونیست‌ها بدون پاسخ نمی‌ماند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

کودک‌کُشی صهیونیست‌ها بدون پاسخ نمی‌ماند


فرمانده لشکر عملیاتی 17 علی بن ابیطالب(ع) گفت: طبق اعلام جنبش جهاد اسلامی کودک‌کُشی و جنایت تروریستی شهرک نشینان بدون پاسخ باقی نخواهد ماند.

فرمانده لشکر عملیاتی 17 علی بن ابیطالب(ع):

به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم، سردار سید علی سیدی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس اظهار کرد: اخیراً رژیم غاصب صهیونیستی باز هم خوی وحشی و حیوانی خود را برای جهانیان به اثبات رساند.

 

وی ابراز کرد: حقیقتاً فرمایش مقام معظم رهبری درباره این رژیم برای ما چراغ راه است که فرمودند «این رژیم وحشى و گرگ ‌‌صفت، سیاستش این است که با مشت آهنین، با بى‌‌رحمى و سنگ‌‌دلى با مردم رفتار بکند و آدم‌‌کشى و کودک‌‌کشى و حمله‌‌ به مناطق و ویرانگرى اصلاً برایش مهم نیست و انکار هم نمی‌کند، علاجش جز از بین رفتن و نابود شدن نیست»، ما این اقدام ضد حقوق بشری را محکوم می‌کنیم و گوش فرمان ولی امر مسلمین می‌مانیم چرا که عاشق مبارزه با صهیونیست‌ها هستیم و اینگونه اقدامات وحشیانه آنان، ما را در این راه استوارتر می‌کند.

فرمانده لشکر عملیاتی 17 علی بن ابیطالب(ع) با اشاره به اینکه این نخستین کودک کشی صهیونیست‌های از خدا بی‌خبر نیست ابراز کرد: غیر از هزاران کودک به خاک و خون کشیده شده در جنگ‌های تحمیل شده توسط صهیونیست‌ها پیش از این نیز یک کودک به نام ایمان در انتفاضه الاقصی و دو سال پیش نیز کودک دیگری به نام محمد ابوخضیر به طرز وحشیانه‌ای کشته شدند، محمد ابوخضیر 16 ساله پارسال به دست صهیونیست‌ها ربوده و پس از شکنجه زیاد به آتش کشیده شد، در حالی که او برای نماز صبح از خانه بیرون رفته بود. این اقدام همچنان در اذهان باقی مانده است و منجر به انفجار اوضاع شد، همچنانکه پیشتر نیز شهادت محمد الدره در انتفاضه دوم موجب موج خشم در سراسر فلسطین شد.

وی خاطرنشان کرد: دنیا به خاطر دارد که «ایناس شوکت» پنج ساله نیز یکی دیگر از کودکانی است که سال گذشته توسط یکی از شهرک نشینان با خودرو در شمال رام الله زیر گرفته شد و در همان حادثه نیز یک کودک به شدت زخمی شد. طی چند ماه گذشته یک کودک دیگر نیز به نام زکریا الجولانی 13 ساله چشم راست خود را به سبب شلیک یک گلوله پلاستیکی توسط نیروهای مرزبان اسرائیلی از دست داد.

سیدی با بیان اینکه افزون بر اینها حدود 300 کودک فلسطینی در زندان‌های اسرائیل وجود دارند که این رژیم مانند افراد بالغ آنها را محاکمه می‌کند، بیان کرد: آنچه که باید برای گروه‌های فلسطینی به خصوص گروه‌هایی که به دنبال سازش با این رژیم غاصب هستند مورد توجه باشد این است که خوی واقعی آنها را بشناسند که به حمدالله درپی این اقدام وحشیانه، موجی از اعتراض و انزجار ضد صهیونیستی سراسر سرزمین‌های اشغالی را فرا گرفته است و کمیته‌های مردمی فلسطین خواستار قیام فلسطینی‌ها علیه اسرائیل درپی جنایت سوزاندن نوزاد شیرخوار فلسطینی شد.

وی با بیان اینکه جنبش جهاد اسلامی هم تاکید کرده است جنایت تروریستی شهرک نشینان بدون پاسخ باقی نخواهد ماند، تصریح کرد: جنبش فتح نیز با محکوم کردن جنایت شهرک نشینان اسرائیلی در زنده سوزاندن کودک فلسطینی تاکید کرد این جنایت بدون پاسخ نخواهد ماند، امید است ساکنان و گروه‌های کرانه باختری با بصیرت لازم مقدمات نابودی این غده سرطانی را فراهم کنند. / فارس

 

آدرس کوتاه :