حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۷

کویرنوردی و طبیعت گردی بسیجیان مرکز قم - روابط عمومی

 

 ۱۳ نفر از اعضای سازمان بسیج صدا و سيماي مركز قم در اولین اردوی زمستانه با هدف کویرنوردی و بازدید از تالاب بهشت معصومه شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومي صدا وسيماي مركز قم، اولين اردوي فصل زمستان گروه کوهنوردی مرکز قم به همت سازمان بسیج صدا و سيماي مركز قم با هدف ايجاد نشاط ، پویایی تندرسي ، تقويت قوای جسمی و روحی و ارتقای مشارکت در فعالیت های  جمعی  و گروهي كاركنان بسیجی مرکز برگزار شد.

سید علی هاشمی نژاد ، سید مراد علی حسینی ، سید محمود ابراهیمی گداز، سید مجتبی هاشمی، سید حسین موسوی، مرتضی ایرانی، محمد اسدی، سهراب یاری، حسین رضایی، مسعود نصیریان و دو تن از فرزندان از اعضای این گروه بودند که با طي كردن مسير2 ساعته پیاده روی در کویر به تالاب بهشت معصومه، زیباترین تالاب استان قم واقع در کیلومتر 15 اتوبان قم تهران رسیدند.

تالاب بهشت معصومه در شمال شهر قم  و کیلومتر 3 اتوبان قم – تهران واقع شده است. این تالاب از به هم پیوستن مجموعه چشمه‌های کویری تشکیل شده که وسعت آن به 5 هکتار میرسد و به خاطر پوشش گیاهی خاص و گونه‌های علفی، جلبکی، آرتمیا و ماهی‌ها مقصد کوچ پرندگان مهاجر به سمت جنوب است و در فصل زمستان از ظرفیت های بزرگ گردشگری برای فعالیت پرنده نگری در کشور است.

آدرس کوتاه :