جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

گران‌فروشی شهرداری قم راه به جایی نمی‌برد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

گران‌فروشی شهرداری قم راه به جایی نمی‌برد


نایب رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: تاکنون به دنبال گران‌فروشی در پروژه بلوار پیامبر اعظم(ص) بوده‌ایم و همین امر سبب شده سرمایه‌گذاران به این طرح اقبال نشان ندهند.

نایب رئیس شورای شهر قم تشریح کرد

حسن بختیاری امروز در قم اظهار کرد: تاکنون به دنبال گران‌فروشی در پروژه بلوار پیامبر اعظم(ص) بوده‌ایم و همین امر سبب شده سرمایه‌گذاران به این طرح اقبال نشان ندهند.

وی افزود: همواره اعتراضاتی پیرامون قیمت‌های زمین‌های اطراف بلوار پیامبر اعظم(ص) وجود داشته است.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه لازم است تمهیداتی برای رونق‌بخشی به توسعه بلوار پیامبر اعظم(ص) باشیم، گفت: چنانچه به دنبال جذب سرمایه‌گذار در این پروژه هستیم باید قیمت‌هایی مناسب بر اساس نظر کارشناسان خبره ارائه کنیم.

وی ادامه داد: این یک واقعیت است که بعد از گذشت پنج یا 6 سال از انجام تملکات بلوار پیامبر اعظم(ص) اتفاق خاصی نیفتاده و این امر نشان می‌دهد راهبرد خوبی از سوی شهرداری و شورا دنبال نشده است.

بختیاری با بیان اینکه نوع ذهنیت شورا در مورد قیمت املاک بلوار پیامبر اعظم(ص) موجب شده است کسی به سراغ این زمین‌ها نیاید، عنوان کرد: تنها یک مورد تهاتر با سپاه داشتیم و زمین دیگری واگذار نشده است.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر قم افزود: نهادها و سازمان‌هایی که به دنبال تملک زمین در حاشیه بلوار پیامبر اعظم(ص) هستند دارای تشکیلات اقتصادی بوده و به یقین در صورت تملک، ساخت و ساز را طی چند سال آینده انجام می‌دهند.

// فارس

آدرس کوتاه :