رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

گردهم‌آوری 200 هزار جلد کتاب برای نقد وهابیت در کتابخانه مجازی - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


دبیر شورای علمی موسسه دارالاعلام المدرسه اهل بیت(ع) گفت: به همت این موسسه کتابخانه‌ای جامع با 12 هزار جلد کتاب و کتابخانه‌ای مجازی با 200 هزار جلد کتاب در مورد نقد وهابیت زیر نظر این موسسه ایجاد شده است.

دبیر شورای علمی موسسه دارالاعلام المدرسه اهل بیت(ع) خبر داد

حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی فرمانیان عصر امروز در دیدار اعضا شورای علمی موسسه دارالاعلام المدرسه اهل بیت(ع) با آیت‌الله جعفر سبحانی که در مدرسه علمیه امام صادق(ع) انجام شد، با بیان اینکه این موسسه فعالیت خود را از سال 89 آغاز کرده است ابراز کرد: برگزاری دوره آموزشی نقد وهابیت برای طلاب کشورهای مختلف اسلامی و دوره پژوهشی در مورد نقد وهابیت بخشی از فعالیت‌های انجام شده در این موسسه است.

وی با تاکید بر اینکه پژوهشگران این موسسه اکنون به عنوان اساتیدی در بخش‌های مختلف جامعه اسلامی فعالیت دارند مطرح کرد: به همت موسسه دارالاعلام المدرسه اهل بیت(ع) کتابخانه‌ای جامع با 12 هزار جلد کتاب و کتابخانه‌ای مجازی با 200 هزار جلد کتاب در مورد نقد وهابیت زیر نظر این موسسه ایجاد شده است.

دبیر شورای علمی موسسه دارالاعلام المدرسه اهل بیت(ع) از ایجاد سایت پاسخ به شبهات یاد کرد و گفت: بخشی از حرکت‌های علمی کنگره جریان‌های تکفیری بر عهده اعضا شورای علمی این موسسه بوده و در این راستا کتاب‌ها و مقالات بسیاری به چاپ رسیده است.

فرمانیان از تهیه مستند اهل قبله یاد کرد و افزود: کلیپ‌های مختلفی از کنگره جریان‌های تکفیری توسط این موسسه تهیه و در اختیار علمای مختلف جهان اسلام قرار گرفته است؛ امیدواریم با گسترش آموزش زبان برای پژوهشگران، اساتید بیشتری در کشورهای مختلف اسلامی برای نقد وهابیت تربیت کنیم./ فارس

آدرس کوتاه :