جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

گرد و غبار اهواز مانع رقابت گلف‌بازان قم در لیگ دسته اول کشور شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

گرد و غبار اهواز مانع رقابت گلف‌بازان قم در لیگ دسته اول کشور شد


رئیس هیئت گلف استان قم مشکلات آب و هوای این‌ روزهای اهواز را مانع رقابت گلف‌بازان قم در فصل جدید مسابقات لیگ دسته اول گلف مردان کشور عنوان کرد.

علویون عنوان داشت؛

سیدمحمد علویون اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی فدراسیون گلف کشورمان قرار بود دیدارهای فصل جدید از مسابقات لیگ دسته اول گلف مردان باشگاه‌های کشور به میزبانی هیئت گلف استان خوزستان به انجام برسد.

وی ادامه داد: بازی‌های این فصل برای مدت 2 روز به میزبانی هیئت گلف استان خوزستان و شهر اهواز برنامه‌ریزی شده بود اما به‌دلیل اینکه این‌ روزها شهر اهواز با مشکل وجود ریزگردها و غبار شدید مواجه است، این مسابقات لغو شد.

رئیس هیئت گلف استان قم در پاسخ به این سئوال که گفته می‌شود شما بلیط سفر به اهواز را هم تهیه کرده بودید اما از بین راه بازگشتید؟ تصریح کرد: دقیقا همین اتفاق افتاد ما بلیط قطار برای این سفر تهیه کرده بودیم اما متاسفانه سفر ما محقق نشد و مجبور به بازگشت به قم شدیم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا قبل از سفر به شما گفته نشده بود که ممکن است مسابقات لغو شود؟ عنوان کرد: به صورت ضمنی گفته شده بود اما در خصوص اینکه به شکل قطعی مسابقات برگزار نمی‌شود به ما چیزی نگفته بودند و ما برای سفر به اهواز آماده شدیم و بار سفر را بستیم.

علویون با بیان اینکه زمان جدیدی برای برگزاری این رقابت‌ها اعلام خواهد شد، بیان کرد: قرار بود فصل جدید مسابقات لیگ دسته اول گلف مردان کشور روزهای 22 تا 26 بهمن‌ماه به انجام برسد اما با توجه به شرایط نامساعد جوی در استان خوزستان لغو شده و بعید است که تا قبل از پایان سال این مسابقات برگزار شود و احتمالا به سال آینده موکول خواهد شد.

وی در ادامه به برنامه‌ریزی این هیئت برای برگزاری رقابت‌های مینی‌گلف جام فجر در قم اشاره و بیان کرد: رقابت‌های مینی‌گلف جام فجر را به مناسبت فرا رسیدن سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران برنامه‌ریزی کردیم و این مسابقات در دو بخش آقایان و بانوان به انجام رسید.

رئیس هیئت گلف استان قم تصریح کرد: گلف و مینی‌‌گلف نزدیک به یک دهه است که در قم فعالیت می‌کند و ما در این سال‌ها با وجود کمبود منابع و امکانات سعی کرده‌ایم که شرایطی فراهم شود که مردم قم بیش از پیش با این رشته ورزشی آشنا شوند و به آن گرایش پیدا کنند.

وی ابراز کرد: زمین‌های گلف در بوستان تفریحی ورزشی غدیر و همچنین آکادمی مینی‌گلف در مجموعه ورزشی شهید جعفر حیدریان قم بسترها و امکانات لازم برای فعالیت علاقمندان به گلف و مینی‌گلف را در قم فراهم کرده و کار آموزش این رشته نیز در حال انجام است، ضمن اینکه ما در سطح استان مسابقات لیگ نیز برگزار می‌کنیم.

آدرس کوتاه :