جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

گشت نامحسوس در ایام تعطیلات نوروزی فعال می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

گشت نامحسوس در ایام تعطیلات نوروزی فعال می‌شود


رئیس پلیس راه استان قم گفت: برای پیشگیری از وقوع حادثه‌های تلخ جاده‌ای، گشت کنترل نامحسوس در جاده‌ها فعال شده و با متخلفان به صورت جدی برخورد می‌شود.

جمشیدی راد خبر داد؛

اردشیر جمشیدی‌راد با اشاره به تمهیدات پلیس در جاده‌ها و نظارت بر اعمال رانندگان به صورت محسوس و نامحسوس بیان کرد: با اقداماتی که پلیس راه انجام داد، تلفات انسانی تصادفات رانندگی 30 درصد کاهش یافت.

وی نقش پلیس راه در جاده‌ها را مورد توجه قرار داد و بیان کرد: پلیس راه در حفظ امنیت جاده‌ها و جان مسافران نقش موثری دارد به همین دلیل نیروی انتظامی در میان سایر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی از پر مشغله‌ترین نهادها است.

رئیس پلیس راه استان قم با اشاره به فعالیت‌ها و دغدغه‌های پلیس راه گفت: پلیس راه، یکی از بخش‌های فعال و پر از دغدغه نیروی انتظامی است.

وی با اشاره به تمهیدات و راهکارهای پلیس راهور در کاهش تصادفات و تلفات انسانی بیان کرد: سیر نزولی تصادفات رانندگی حدود 10 سال است که آغاز شده و با وجود اینکه میزان خودروها به سه برابر افزایش یافته است ولی این سیر نزولی همچنان ادامه دارد.

جمشیدی راد در بخش دیگری از سخنان خویش با اشاره به طرح نوروزی پلیس راه گفت: کنترل نامحسوس از جمله اقداماتی است که از سوی پلیس راه در جاده‌های قم انجام می‌شود.

وی اضافه کرد: بازرس نامحسوس در ناوگان حمل و نقل عمومی مستقر شده و در صورت بروز هر نوع تخلف با راننده به صورت جدی برخورد می‌شود.

 رئیس پلیس راه استان قم خاطرنشان کرد: در ایام عید نوروز، خودروهای گشت ویژه و بدون نشان در جاده‌ها حرکت خودروها را کنترل می‌کنند.

آدرس کوتاه :