حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۴ تیر ۱۳۹۷

گفتگویی از جنس خبر با پشتوانه مردم و مسوولان - روابط عمومی

 

 برنامه گفتگوی خبری شبکه نور به بررسی و واکاوی تازه‌ترین اخبار و رویداد‌های استان قم با حضور کارشناسان و مسئولین استانی می پردازد.

به گزارش روابط عمومی مرکز قم؛ علی فردوسی تهیه کننده برنامه گفتگوی خبری با اشاره به رویکردهای این برنامه گفت: گفتگوی خبری برنامه ای است گفتگو محور با رویکرد تبیینی ، تحلیلی و چالشی به مسایل سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی با ساختار میزگردی که به بررسی رویدادهای مختلف خبری و همچنین اولویت های موضوعی روز ، مناسبتی و معضلات با حضور کارشناسان مختلف استان می پردازد .

وی با اشاره به استفاده از منویات رهبر معظم انقلاب و مطالبات مردمی در عمران و آبادانی کشور در برنامه گفتگوی خبری افزود: این برنامه باهدف رسیدگی به اولویت‌های اصلی و بررسی رویدادهای استان تهیه شده است که با پیگیری رسانه ملی در تسریع مشکلات جامعه گام برمی‌دارد و پاسخی شفاف از عملکرد مسوولین به مخاطبان مطالبه‌گر ارائه می‌دهد.

علی فردوسی با اشاره به ویژگی های برنامه گفتگوی خبری گفت : صراحت لهجه و بیان دقیق مسائل استان و بررسی و ارائه راهکارهای جامع و گفتار صریح مردمی بصورت تلفنی و  پیامکی از ویژگی‌های بارز این برنامه است که علاقمندان به آن می‌توانند روزهای زوج هفته از ساعت 18:50 به صورت زنده از شبکه استانی نور بیننده این برنامه باشند.

آدرس کوتاه :