سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

یاریگران استان به رادیو قم می‌آیند - روابط عمومی

 

 


یاریگران استان به رادیو قم می‌آیند


برنامه رادیویی «یاریگران استان» برای گسترش فرهنگ محافظت از خانواده در برابر سوء مصرف مواد مخدر از رادیو قم پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قم، با توجه به اینکه سرمایه گذاری در پیشگیری از رفتارهای پر خطر اجتماعی همیشه نتایج بهتر از درمان را به دنبال داشته است، رادیو قم با مشارکت شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر استان قم برنامه رادیویی «یاریگران استان» را برای گسترش فرهنگ محافظت از خانواده در برابر سوء مصرف مواد را تقدیم شنوندگان خود می‌کند.

در این برنامه با حضور دکتر داوود مزرعه شاهی، روان درمانگر و مشاور روانشناسی به موضوعاتی همچون عوامل خطرساز و محافظت کننده خانواده در سوء مصرف مواد مخدر، آموزش مهارت های فرزند پروری، مهارت‌های رفتار جرئت‌مندانه، مهارت های نظارت بر فرزندان و خل تعارضات خانوادگی و ... می‌پردازد.

گزارش از مراکز بازپروری، دعوت از مسئولین و کارشناسان مورد وثوق و دارای سرمای انسانی استانی همچون روحانیون شناخته شده و معتمد، نیروهای جهادی، پزشکان مطرح، اساتید دانشگاه، هنرمندان و ورزشکاران برای تشریح طرح های یاریگری در سطح ملی و استانی، معرفی خدمات پیشگیرانه و فرهنگ ساز ارگان‌های مرتبط همچون نیروی انتظامی، حوزه‌های علمیه، سازمان بهزیستی و .. همچنین نمایش کوتاه رادیویی و گزارش‌های مردمی از جمله بخش های این برنامه است.

برنامه «یاریگران استان» به تهیه کنندگی اعظم راونجی، گویندگی امیر حسین یاوری نویسندگی سکینه میری، صدابرداری فائزه خدارحمی و گزارشگری سید شهاب الدین اشرفی و دکتر فهیمه کرمی از 2 اسفند 99 ، شنبه هر هفته ساعت12:40  از رادیو قم پخش خواهد شد.

 

آدرس کوتاه :