جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

یاسین‌پیشرو قم به میهمانی فرش‌آراء مشهد می‌رود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

یاسین‌پیشرو قم به میهمانی فرش‌آراء مشهد می‌رود


تیم فوتسال یاسین‌پیشرو در چهارمین هفته رقابت‌های فصل جدید لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور برابر تیم فوتسال فرش‌آراء مشهد به میدان می‌رود.

هفته چهارم لیگ برتر فوتسال

 در شرایطی که رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور به دلیل برگزاری مسابقات جام باشگاه‌های آسیا در اصفهان، با وقفه‌ای تقریباً دو هفته‌ای مواجه شد دیدارهای هفته چهارم از نیم‌فصل نخست از روز هجدهم مردادماه پیگیری می‌شود.

این در حالی است که تیم فوتسال یاسین‌پیشرو قم از سه دیدار قبلی خود تنها سه امتیاز در کارنامه دارد و برای اینکه به جمع تیم‌های بالای جدولی بازگردد باید در هفته چهارم و در میهمانی تیم مدعی فرش‌آراء مشهد به پیروزی و سه امتیاز ارزشمند بازی دست پیدا کند.

با برنامه‌ریزی کادر فنی تیم فوتسال یاسین‌پیشرو قم، تمرینات و برنامه‌های آماده‌سازی این تیم بعد از مصاف با تاسیسات دریایی تهران در هفته سوم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور از روز دوشنبه هفته پیش پیگیری شده و تا روز جمعه هفته جاری در قم ادامه می‌یابد و سپس نماینده قم راهی مشهد می‌شود.

شاگردان سیدمهدی غیاثی در تیم فوتسال یاسین‌پیشرو قم بعد از اینکه در بازی خانگی هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور موفق به گرفتن امتیاز از مصاف با میهمان خود تیم تاسیسات دریایی تهران نشدند به دنبال شکست دادن نماینده مشهد هستند.

یاسین‌پیشرو قم در هفته سوم رقابت‌های هفدهمین دوره لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور که قضاوت آن با جنجال‌های زیادی همراه بود، نتوانست از میهمان خود امتیازی بگیرد و به این ترتیب همچنان با سه امتیاز در نیمه پایین جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتسال قرار دارد.

بعد از اینکه دیدارهای هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور به انجام رسید، به سبب حضور تیم تاسیسات دریایی تهران نماینده کشورمان در مسابقات لیگ قهرمانان سال 2015 فوتسال باشگاه‌های آسیا و تشکیل اردوی این تیم، لیگ برتر با دو هفته تاخیر از هجدهم مردادماه پیگیری می‌شود.

بازیکنان یاسین‌پیشرو قم تمرینات خود را در سالن دو هزار نفری مجموعه ورزشی شهید جعفر حیدریان قم برگزار می‌کنند تا بیش از پیش برای بازی‌ هفته چهارم بازی‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور برابر تیم فوتسال فرش‌آراء مشهد آماده شوند و دومین پیروزی خود را از بازی‌های خارج از خانه کسب کنند.

این در حالی است که براساس برنامه‌ریزی سازمان لیگ فوتسال بازی‌های هفته چهارم از فصل جاری لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور از روز یکشنبه هجدهم مردادماه به انجام می‌رسد و عصر این روز یاسین‌پیشرو قم با نماینده مشهد روبه‌رو می‌شود و بعد از آن شاگردان غیاثی در قم میزبان فردوسی مشهد خواهند بود.

بدون‌ تردید یکی از مهم‌ترین بازی‌های ایستگاه چهارم نیم‌فصل نخست لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور را تیم‌های فوتسال یاسین‌پیشرو قم و فرش‌آراء مشهد برگزار می‌کنند،‌ مسابقه‌ای که بین تیم‌های نیمه پایین جدول رده‌بندی لیگ چهاردهم در مشهد مقدس به انجام خواهد رسید.

شاگردان سیدمهدی غیاثی در تیم فوتسال یاسین‌پیشرو قم که از آغاز هفدهمین دوره لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور در یک بازی‌ طعم پیروزی را چشیده‌اند و در دو بازی متوالی اخیر به ترتیب به تیم‌های میثاق تهران و تاسیسات دریایی تهران باخته‌اند، در عطش پیروزی به میهمانی تیم فوتسال فردوسی مشهد خواهند رفت. / فارس

آدرس کوتاه :