جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

یاسین‌پیشرو قم در جدال با فرش‌آراء مشهد به دنبال جبران امتیازات از دست رفته - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

یاسین‌پیشرو قم در جدال با فرش‌آراء مشهد به دنبال جبران امتیازات از دست رفته


تیم فوتسال یاسین‌پیشرو قم امروز در دیداری حساس از مسابقات فصل جاری لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور با هدف جبران امتیازات از دست رفته به مصاف فرش‌آراء مشهد می‌رود.

در جدال هفته چهارم لیگ برتر فوتسال صورت گرفت

حساسیت دیدار تیم‌های یاسین‌پیشرو قم و فرش‌آراء مشهد موجب شده است تا کمیته داوران یک تیم داوری با تجربه را برای قضاوت این دیدار از هفته چهارم بازی‌های لیگ هفدهم فوتسال باشگاه‌های برتر کشور انتخاب کند.

براساس برنامه‌ریزی کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال تمام بازی‌های هفته چهارم از بازی‌های هفدهمین دوره لیگ برتر فوتسال عصر امروز در شهرهای مختلف به انجام می‌رسد و حساس‌ترین بازی برای فوتسال‌دوستان قمی در قم بین یاسین‌پیشرو و فرش‌آراء برگزار خواهد شد.

بر همین اساس کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران قضاوت‌کننده تمام این بازی‌ها از جمله دیدار تیم‌های فوتسال یاسین‌پیشرو قم و فرش‌آراء مشهد در هفته چهارم از بازی‌های هفدهمین دوره لیگ بر‌تر فوتسال باشگاه‌های کشور را معرفی کرد تا یاسین‌پیشرو در تلاش برای کسب دومین برد این فصل و پایان دادن به ناکامی‌های اخیر در خانه حریف برابر رقیب مشهدی به میدان برود.

در حالی که چهارمین هفته از نیم‌فصل نخست مسابقات لیگ بر‌تر فوتسال باشگاه‌های کشور همزمان با برگزاری هفت بازی در شهرهای مختلف به انجام می‌رسد، تیم فوتسال یاسین‌پیشرو قم قرار است در سومین دیدار خارج از خانه خود مقابل تیم فوتسال فرش‌آراء مشهد قرار می‌گیرد.

دیدار یاسین‌پیشرو قم و فرش‌آراء مشهد از ساعت 16 عصر امروز به میزبانی نماینده فوتسال استان خراسان رضوی در سالن شهید بهشتی این شهر برگزار می‌شود و تیم یاسین‌پیشرو قم از دیدارهای قبلی خود یعنی از سه مسابقه تنها سه امتیاز در کارنامه دارد.

فوتسالیست‌های تیم یاسین‌پیشرو قم در نخستین هفته این بازی‌‌ها میهمان تیم کاشی نیلوی اصفهان بودند که در پایان با نتیجه چهار بر دو پیروز شدند، اما دیدارهای هفته‌های دوم و سوم این فصل را با باخت‌های ناباورانه در میهمانی میثاق تهران و بازی خانگی با تاسیسات دریایی به پایان رساندند.

در جدول رده‌بندی رقابت‌های لیگ بر‌تر فوتسال باشگاه‌های کشور در حال حاضر تیم فوتسال یاسین‌پیشرو قم با کسب تنها سه امتیاز در بین تیم‌های نیمه پایین جدول ایستاده است، زیرا یاسین‌پیشرو قم از سه بازی قبل خود یک پیروزی و دو باخت مقابل رقبا در کارنامه دارد.

البته شاگردان سیدمهدی غیاثی در تیم فوتسال یاسین‌پیشرو قم در صورتی که بتوانند از این بازی خارج از خانه با دست پر میدان را ترک کنند جمع امتیازات خود را به 6 امتیاز رسانده و می‌توانند یک گام به بالای جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتسال کشور نزدیک‌تر شوند.

یاسین‌پیشرو قم از آغاز بازی‌های این فصل به دلیل اینکه دیرتر نسبت به سایر تیم‌ها شکل گرفته است روندی پر فراز و نشیب داشته و حالا باید به فکر جبران امتیازات از دست رفته در دیدارهای قبلی باشد تا به وضعیت خود در جدول رده‌بندی لیگ برتر سر و سامان بدهد./ فارس

آدرس کوتاه :