جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

یاسین به‌دنبال پایان خوش نیم فصل - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

یاسین به‌دنبال پایان خوش نیم فصل


تیم فوتسال یاسین پیشروی قم در هفته پایانی نیم فصل نخست لیگ بر‌تر فوتسال باشگاه‌های کشور در قم به دیدار تیم فوتسال شهید منصوری قرچک می‌رود.

یاسین پیشروی قم و شهید منصوری قرچک:

 هفته سیزدهم رقابت‌های فوتسال لیگ بر‌تر باشگاه‌های کشور، با برگزاری چند بازی در شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود که در یکی از بازی‌ها تیم یاسین پیشروی قم پذیرای تیم شهید منصوری قرچک است.

یاسین پیشروی قم که هفته گذشته در یک بازی دشوار شکست سختی را برابر مس سونگون تجربه کرد و در تبریز 8 بر 4 به این تیم باخت حالا می‌خواهد با یک برد خانگی برابر شهید منصوری مرهمی بر زخم‌های خود بگذارد.

این تیم پس از پیروزی روحیه بخش هفته یازدهم در قم برابر فردوسی مشهد با امیدواری راهی تبریز شد اما در ‌‌‌نهایت در برابر تیم باکیفیت و خوب مس سونگون با شروعی بد، گل‌های زیادی دریافت کرد و بازگشت این تیم به بازی در نیمه دوم نیز برای کسب امتیاز از نبرد با مس کفایت نکرد.

یاسین پیشروی قم که با 16 امتیاز از 12 بازی تیم هفتم جدول است می‌خواهد در قم هواداران خود را به ادامه فصل امیدوار کند و با پایانی خوش نیم فصل پرمخاطره خود را به پایان برساند.

نماینده فوتسال قم در لیگ بر‌تر در صورتی که بتواند شهید منصوری را شکست دهد آن‌گاه با 19 امتیاز ممکن است بتواند جای تیم میثاق تهران را که 18 امتیاز دارد تصاحب کند البته مشروط بر اینکه میثاق این هفته بازی خود را واگذار کند.

سید مهدی غیاثی سرمربی تیم فوتسال یاسین پیشروی قم در تلاش است در تنها مسابقه باقی مانده از نیم فصل 3 امتیاز را کسب کند تا تیمش با روحیه خوبی راهی تعطیلات نیم فصل شود و وی نیز با خاطری آسوده در پی تقویت تیمش باشد.

یاسین پیشرو تحرکات خود را برای تقویت در نیم فصل آغاز کرده است و گفته می‌شود حداقل یک و حداکثر 2 بازیکن در نیم فصل به یاسین پیشرو ملحق می‌شوند اما گزینه بازیکن خارجی برای یاسین پیشرو حداقل در نیم فصل منتفی است.

چشم یاسین پیشروی قم در این مسابقه بار دیگر به ساق‌های علیرضا وفایی بازیکن فوق تاثیرگذار و ملی پوش این تیم است در حالی که این بازیکن در هفته‌های اخیر با مشکل مصدومیت روبرو بوده است و به تازگی از بند مصدومیت‌‌‌‌ رها شده است.

محمد کوهستانی نیز که در بازی قبل برابر مس فوق العاده بود و به تنهایی 4 گل به ثمر رساند در بهترین شرایط ممکن برای این مسابقه است و پیش بینی می‌شود وی یکی از ستاره‌های یاسین پیشرو برابر شهید منصوری باشد.

یاسین پیشرو برای این بازی محروم و مصدومی ندارد و ناصر اطمینان بازیکن چپ پای این تیم نیز پس از طی محرومیت خود بار دیگر به ترکیب تیمش باز می‌گردد.

در آن سوی میدان تیم شهید منصوری قرچک یک امتیاز کمتر از یاسین پیشرو دارد و با 15 امتیاز در رده نهم جدول قرار گرفته است و می‌خواهد با کسب امتیاز از یاسین پیشرو شرایط بهتری برای خود در جدول دست و پا کند.

دیدار تیم‌های فوتسال یاسین پیشروی قم و شهید منصوری قرچک از هفته سیزدهم لیگ بر‌تر فوتسال از ساعت 16 روز دوشنبه 13مهر در سالن شهید حیدریان قم برگزار می‌شود./تسنیم

آدرس کوتاه :