رونق تولید ملی | جمعه، ۲۶ مهر ۱۳۹۸

یاسین پیشروی قم ظرفیت کسب عنوان قهرمانی لیگ بر‌تر فوتسال را دارد‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


سرمربی تیم فوتسال یاسین پیشروی قم با بیان اینکه یاسین پیشرو امسال شرایط مدیریتی باثبات و کارآمدی را تجربه می‌کند گفت: یاسین پیشرو ظرفیت کسب عنوان قهرمانی لیگ بر‌تر فوتسال را دارد.

سرمربی تیم فوتسال یاسین پیشروی قم

سید مهدی غیاثی اظهار داشت: تیم فوتسال یاسین پیشروی قم با توجه به به کسب 3 پیروزی پی در پی در رده دوم جدول رده بندی لیگ بر‌تر فوتسال قرار دارد و امیدواریم این روند به رو رشد تداوم داشته باشد.

وی افزود: یاسین پیشرو در شرایط خاص و نابسامانی فعالیت خود را در لیگ بر‌تر فوتسال با نام آتلیه طهران آغاز کرد اما از هفته سوم با حضور یاسین پیشرو به عنوان حامی مالی تیم، شرایط تغییر کرد و این تغییرات مالی و مدیریتی در تیم سبب شد بازیکنان انگیزه زیادی پیدا کنند.

سرمربی تیم فوتسال یاسین پیشروی قم گفت: برتری برابر فرش آرا در مشهد نشان داد یاسین پیشرو توانایی‌های زیادی دارد و خوشبختانه پس از پیروزی در مشهد، توانستیم در قم با بهره گیری از امتیاز حضور هوادارانمان تیم دبیری تبریز را شکست دهیم.

غیاثی بیان کرد: در هفته پنجم بازی بسیار دشواری در اهواز داشتیم و حفاری نیز برای پیروزی تلاش زیادی انجام داد اما توانستیم به موفقیت برسیم و حالا در شرایطی قرار داریم که می‌توانیم به اهداف بزرگ‌تر فکر کنیم.

وی عنوان کرد: یاسین پیشرو ظرفیت کسب عنوان قهرمانی لیگ بر‌تر فوتسال را دارد اما برای رسیدن به این هدف بزرگ باید در نیم فصل تیم را تقویت کنیم و باید بتوانیم تا نیم فصل تیم را در بالای جدول لیگ و به عنوان یک مدعی حفظ کنیم.

سرمربی یاسین پیشرو تصریح کرد: یاسین پیشرو امسال شرایط مدیریتی باثبات و کارآمدی را تجربه می‌کند و حاصل این مدیریت، تلاش و روحیه بالای بازیکنان است و بازیکن در زمین مسابقه برای موفقیت تیمش دست به هر تلاشی می‌زند.

غیاثی خاطرنشان کرد: در بازی‌های آینده باید به دنبال کسب امتیازات لازم باشیم و نیم نگاهی به وضعیت تیم تاسیسات دریایی و احتمال امتیاز از دست دادن این تیم داریم البته تاسیسات دریایی تیم پرمهره‌ای است و مقایسه تیم ما با تاسیسات ممکن نیست.

آدرس کوتاه :