جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

یاسین پیشروی قم ظرفیت کسب عنوان قهرمانی لیگ بر‌تر فوتسال را دارد‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

یاسین پیشروی قم ظرفیت کسب عنوان قهرمانی لیگ بر‌تر فوتسال را دارد‌


سرمربی تیم فوتسال یاسین پیشروی قم با بیان اینکه یاسین پیشرو امسال شرایط مدیریتی باثبات و کارآمدی را تجربه می‌کند گفت: یاسین پیشرو ظرفیت کسب عنوان قهرمانی لیگ بر‌تر فوتسال را دارد.

سرمربی تیم فوتسال یاسین پیشروی قم

سید مهدی غیاثی اظهار داشت: تیم فوتسال یاسین پیشروی قم با توجه به به کسب 3 پیروزی پی در پی در رده دوم جدول رده بندی لیگ بر‌تر فوتسال قرار دارد و امیدواریم این روند به رو رشد تداوم داشته باشد.

وی افزود: یاسین پیشرو در شرایط خاص و نابسامانی فعالیت خود را در لیگ بر‌تر فوتسال با نام آتلیه طهران آغاز کرد اما از هفته سوم با حضور یاسین پیشرو به عنوان حامی مالی تیم، شرایط تغییر کرد و این تغییرات مالی و مدیریتی در تیم سبب شد بازیکنان انگیزه زیادی پیدا کنند.

سرمربی تیم فوتسال یاسین پیشروی قم گفت: برتری برابر فرش آرا در مشهد نشان داد یاسین پیشرو توانایی‌های زیادی دارد و خوشبختانه پس از پیروزی در مشهد، توانستیم در قم با بهره گیری از امتیاز حضور هوادارانمان تیم دبیری تبریز را شکست دهیم.

غیاثی بیان کرد: در هفته پنجم بازی بسیار دشواری در اهواز داشتیم و حفاری نیز برای پیروزی تلاش زیادی انجام داد اما توانستیم به موفقیت برسیم و حالا در شرایطی قرار داریم که می‌توانیم به اهداف بزرگ‌تر فکر کنیم.

وی عنوان کرد: یاسین پیشرو ظرفیت کسب عنوان قهرمانی لیگ بر‌تر فوتسال را دارد اما برای رسیدن به این هدف بزرگ باید در نیم فصل تیم را تقویت کنیم و باید بتوانیم تا نیم فصل تیم را در بالای جدول لیگ و به عنوان یک مدعی حفظ کنیم.

سرمربی یاسین پیشرو تصریح کرد: یاسین پیشرو امسال شرایط مدیریتی باثبات و کارآمدی را تجربه می‌کند و حاصل این مدیریت، تلاش و روحیه بالای بازیکنان است و بازیکن در زمین مسابقه برای موفقیت تیمش دست به هر تلاشی می‌زند.

غیاثی خاطرنشان کرد: در بازی‌های آینده باید به دنبال کسب امتیازات لازم باشیم و نیم نگاهی به وضعیت تیم تاسیسات دریایی و احتمال امتیاز از دست دادن این تیم داریم البته تاسیسات دریایی تیم پرمهره‌ای است و مقایسه تیم ما با تاسیسات ممکن نیست.

آدرس کوتاه :