رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

یاسین پیشرو برای کسب پیروزی بر فرش آرا انگیزه زیادی دارد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

یاسین پیشرو برای کسب پیروزی بر فرش آرا انگیزه زیادی دارد


مربی تیم فوتسال یاسین پیشروی قم با بیان این که انتظار بازی سختی در برابر تیم فرش آرای مشهد داریم گفت: یاسین پیشرو برای کسب پیروزی بر فرش آرا انگیزه زیادی دارد.

صبوری عنوان کرد؛

حسین صبوری اظهار داشت: شکست در بازی هفته سوم لیگ برتر فوتسال برابر تیم تأسیسات دریایی در زمین خودی، نتیجه رضایت بخشی برای تیم یاسین پیشرو نبود اما امیدواریم این روند در هفته‌های آتی با تحول همراه شود.

وی افزود: انتظار بازی سختی در برابر تیم فرش آرای مشهد داریم و باید اذعان کنیم که حریف همیشه در مشهد نمایش خوبی داشته و ما را به دردسر انداخته است و بازی برابر این تیم یک بازی سخت و پرچالش است.

مربی تیم فوتسال یاسین پیشروی قم گفت: با توجه به این که فرصت زیادی برای آماه سازی نداشتیم، بازیکنان و اعضای کادر فنی در هفته‌های اخیر همت کردند و توانستند تیم را به شرایط آمادگی ایده آل برسانند البته هنوز ابتدای راه است و مسابقات سختی در پیش است.

صبوری بیان داشت: آتلیه طهران برای کسب دومین پیروزی انگیزه زیادی دارد البته این هفته باید در خانه حریف به میدان برویم و می‌دانیم که فرش آرا نیز از این بازی چیزی جز پیروزی نمی‌خواهد و فکر می‌کنم بازی هجومی حریف می‌تواند به سود ما تمام شود.

وی عنوان کرد: عقیده من این است که اگر بازی همیشگی خود را ارائه دهیم می‌توانیم برنده بازی باشیم به خصوص این که در چند سال گذشته هرگز نتوانسته‌ایم فرش آرا را در مشهد شکست دهیم اما شرایط امسال متفاوت است و همه بازیکنان از شرایط خوبی برای بازی روز یکشنبه برخوردار هستند.

مربی تیم فوتسال یاسین پیشرو تصریح کرد: رتبه تیم یاسین پیشرو در حال حاضر در جدول رده بندی لیگ برتر فوتسال رتبه واقعی این تیم نیست زیرا هنوز در هفته‌های ابتدایی لیگ قرار داریم و یاسین پیشرو نیز با گذشت زمان، نتایج به مراتب بهتری خواهد گرفت.

صبوری افزود: تیم ما در ۳ بازی گذشته ۲ شکست متحمل شده که یکی از آن‌ها با حداقل گل برابر تیم قهرمان باشگاه‌های آسیا و دیگری با اشتباهات فردی و اتفاقات و باز هم با حداقل گل در زمین تیم میثاق بوده و این ۲ باخت نمی‌تواند ملاکی برای عدم نتیجه گیری یاسین باشد.

آدرس کوتاه :