جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

یاسین پیشرو در نیم فصل 2 یا 3 بازیکن جدید جذب می‌کند. - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

یاسین پیشرو در نیم فصل 2 یا 3 بازیکن جدید جذب می‌کند.


سرمربی تیم فوتسال یاسین پیشروی قم با بیان اینکه تمام بازی‌های اخیر تیم شهید منصوری را آنالیز کرده بودیم گفت: یاسین پیشرو در نیم فصل 2 یا 3 بازیکن جدید جذب می‌کند.

سرمربی تیم فوتسال یاسین پیشروی قم:

سید مهدی غیاثی پس از پیروزی تیمش برابر شهید منصوری قرچک در لیگ بر‌تر فوتسال اظهار داشت: پس از مدت‌ها تیم ما با 90 درصد آمادگی در یک بازی از لیگ بر‌تر به میدان رفت و خوشحالیم که توانستیم این 3 امتیاز را در خانه به دست آوریم.

وی افزود: تیم شهید منصوری قرچک یکی از تیم‌های باسابقه لیگ بر‌تر است و بازیکنان خوبی در اختیار دارد و در 2 هفته اخیر در برابر مس سونگون و کاشی نیلو نتایج خوبی گرفته بود و با روحیه به قم آمده بود.

سرمربی تیم فوتسال شهید منصوری قرچک گفت: از همه بازیکنان، اعضای کادر فنی، تماشاگران و خبرنگاران قمی تشکر می‌کنم که پشتیبان ما بودند و ما برای جبران نتایج اخیر به این برد نیاز داشتیم.

غیاثی بیان کرد: تمام بازی‌های اخیر تیم شهید منصوری را آنالیز کرده بودیم و شناخت کاملی از حریف داشتیم گرچه در بازی امروز در مقطعی از مسابقه، بازی گره خورد و شرایط سخت شد.

وی عنوان کرد: امروز موقعیت‌های گل زیادی خلق کردیم و این نشان می‌دهد بار فنی تیم ما بالا است و تیم ما کیفیت خوبی دارد و اگر ضربات اخر ما گل نمی‌شود به دلیل عدم تمرکز بازیکنان و ترس از شکست است.

سرمربی تیم فوتسال یاسین پیشروی قم تصریح کرد: بازیکنان یاسین پیشرو تا شنبه استراحت می‌کنند و از شنبه تمرینات بدنسازی را آغاز می‌کنیم و 2 الی 3 بازیکن جدید نیز به تیم اضافه می‌کنیم.

داورزنی خاطرنشان کرد: امیدواریم در نیم فصل دوم شرایط متفاوتی داشته باشیم و نوسانات نیم فصل را به حداقل برسانیم و همه هدف ما این است که تماشاگران و اهالی فوتسال قم از این تیم راضی باشند./تسنیم

آدرس کوتاه :