جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

یک قلاده روباه در قم کشته شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

یک قلاده روباه در قم کشته شد


رئیس اداره نظارت بر حیات وحش حفاظت محیط زیست استان قم گفت: متاسفانه یک قلاده روباه که با آسیب دیدگی فراوان به این اداره کل تحویل داده شده بود، با وجود تلاش‌های بسیار کارشناسان و ماموران محیط زیست استان تلف شد.

به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، محمدرضا عابدی مقدم با اشاره به کشته شدن یک روباه آسیب دیده در این اداره کل در سخنانی اظهار کرد: این روباه که در یکی از پادگان‌های نظامی قم در یک سالن گرفتار شده بود، مورد ضرب و شتم برخی سربازان قرار گرفت.

وی افزود: این حیوان که به شدت از ناحیه صورت و شکم آسیب دیده بود، پس از انتقال به اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم توسط یکی از پرسنل پادگان، با وجود تلاش‌های بسیار کارشناسان و دامپزشک این اداره کل، بر اثر شدت جراحات تلف شد.

رئیس اداره نظارت بر حیات وحش حفاظت محیط زیست استان قم در پایان با اشاره به وقوع حوادث تلخ این چنین در سراسر کشور، بر ضرورت افزایش آگاهی و احساس مسئولیت در جامعه نسبت به حیات وحش و مناطق طبیعی تاکید کرد و گفت: امیدواریم مردم فهیم استان و دوستداران طبیعت هرچه بیشتر در حفظ و حراست از گونه‌های گیاهی و جانوری کوشا باشند.

// فارس

آدرس کوتاه :