جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

یک پیروزی و یک شکست برای تیم پولاد قم در لیگ کاراته کشور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

یک پیروزی و یک شکست برای تیم پولاد قم در لیگ کاراته کشور


سرپرست هیئت کاراته قم گفت: تیم کاراته پولاد قم در لیگ کاراته جوانه‌های کشور در بخش کومیته به یک پیروزی و یک شکست دست یافت.

سرپرست هیئت کاراته قم

علیرضا برخورداری  اظهار داشت: مسابقات کاراته لیگ جوانه‌های کشور در بخش کومیته آغاز شد و تیم کاراته پولاد قم در مرحله نخست این مسابقات یک پیروزی و یک شکست کسب کرد.

وی افزود: در این مسابقات که در سالن شهید کبکانیان تهران برگزار شد تیم پولاد قم در نخستین دیدار خود به مصاف تیم باشگاه امام رضا (ع) اراک رفت و در ‌‌نهایت برابر این تیم با حساب 15 بر 6 مغلوب شد.

سرپرست هیئت کاراته قم گفت: دومین دیدار تیم پولاد قم برابر تیم نوین ساخت همدان برگزار شد که پولاد قم توانست در این مسابقه با برتری قاطع 21 بر صفر به کار خود پایان دهد.

برخورداری بیان کرد: در این مسابقات تیم استقلال قم نیز در گروه یک با تیم‌های هیئت کاراته گیلان، هیئت کاراته آذربایجان غربی و هیئت کاراته فسا همگروه است و مسابقات خود را برگزار می‌کند.

وی عنوان کرد: تیم آوای رزم قم نیز با تیم‌های سی شین کای قائم، آکادمی کمربند سیاه تهران و شهرداری اراک در یک گروه قرار دارد و موبایل جهان قم نیز با تیم‌های ملی پوشان رفسنجان، باشگاه بارانی شهر قدس و وحدت همگروه است.

سرپرست هیئت کاراته قم تصریح کرد: در هفته نخست این مسابقات به دلیل شرکت برخی کاراته کا‌ها در مسابقات بین المللی ترکیه مسابقات گروه‌های یک و 8 برگزار نشد و این مسابقات در زمان دیگری انجام می‌شود.

برخورداری خاطرنشان کرد: استان قم سال گذشته در مسابقات کاتای نونهالان کشور به مقام نخست رسید اما در بخش کومیته در لیگ جوانه‌ها یا آینده سازان با وجود شایستگی موفق به کسب قهرمانی نشد

آدرس کوتاه :