جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

۲۸۶ هزار دفترچه بیمه تامین اجتماعی در قم صادر شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

۲۸۶ هزار دفترچه بیمه تامین اجتماعی در قم صادر شد


مدیرکل تأمین اجتماعی قم گفت: ۲۸۶ هزار و ۶۰۰ جلد دفترچه درمانی تأمین اجتماعی در سال گذشته، توسط کارگزاری‌های تامین اجتماعی در قم صادر و چاپ شده است.

موسوی خبر داد؛

سید مجتبی موسوی در حاشیه بازدید از کارگزاری شعبه یک تامین اجتماعی قم با اعلام این خبر اظهار داشت: در همین مدت 459 هزار و 47 جلد دفترچه درمانی توسط کارگزاری‌های استان تأمین اعتبار شده است.

مدیرکل تامین اجتماعی قم افزود: در سال 93، تعداد 31 هزار و 611 نفر به عنوان بیمه شدگان تبعی در این کارگزاری‌ها ثبت نام شده‌اند.

موسوی گفت: در همین مدت، 47 هزار و 23 لیست و دیسکت حق بیمه توسط کارگزاری‌های تأمین اجتماعی قم دریافت شده است.

مدیرکل تأمین اجتماعی قم، تعداد برگ صادر شده پرداخت حق بیمه به بانک‌های عامل در سال 93 توسط کارگزاری‌های رسمی را 225 هزار و 612 مورد اعلام کرد.

وی با اشاره به برنامه‌های جدید کارگزاری‌های سازمان تأمین اجتماعی گفت: تعمیم فرایند برون سپاری خدمات اسناد پزشکی یکی از این برنامه ها است.

موسوی با بیان اینکه در حال حاضر سه کارگزاری تامین اجتماعی در خیابان‌های امام خمینی (ره)، بلوار 15 خرداد و بلوار امین به ارائه 9 خدمت به بیمه شدگان، مستمری بگیران و کارفرمایان تامین اجتماعی می‌پردازند، خاطر نشان کرد: چاپ، تعویض و تامین اعتبار دفترچه درمانی، ثبت افراد تبعی، صدور برگ پرداخت به بانک‌های عامل، بازاریابی، انجام بخشی از فرایند تعهدات مانند اروتز و پروتز، کمک هزینه ازدواج و کفن و دفن از جمله خدماتی است که توسط کارگزاری‌های رسمی تامین اجتماعی قم صورت می‌گیرد.

آدرس کوتاه :