جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

۲ بازیکن جدید به نماینده قم در لیگ برتر فوتسال پیوستند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

۲ بازیکن جدید به نماینده قم در لیگ برتر فوتسال پیوستند


سرمربی تیم لیگ برتری فوتسال قم با بیان این که ۲ بازیکن جدید به نماینده قم در لیگ برتر فوتسال پیوستند گفت: برگزاری یک اردوی آماده‌سازی داخلی نیز در دستور کار قرار دارد.

حسن زاده عنوان داشت؛

سید مهدی غیاثی اظهار داشت: نماینده قم در لیگ برتر فوتسال تمرینات خود را از هفته گذشته آغاز کرده و قصد داریم حضور قدرتمندی در فصل جدید لیگ برتر که از 19 تیر آغاز می‌شود داشته باشیم.

وی افزود: 2 بازیکن جدید به نماینده قم در لیگ برتر فوتسال پیوستند و در نظر داریم یکی دو بازیکن لیگ برتری دیگر را به ترکیب تیم خود اضافه کنیم که البته هنوز، پیوستن این نفرات قطعی نشده است.

سرمربی تیم لیگ برتری فوتسال قم گفت: محمد کوهستانی از دبیری تبریز به قم بازگشته است و در فصل جدید در ترکیب نماینده قم در لیگ برتر فوتسال به میدان می‌رود البته کوهستانی پیش از پیوستن به دبیری در تیم ماهان تندیس قم حضور داشت.

غیاثی بیان کرد: میثم ایلانلو بازیکن فصل گذشته تیم شهید منصوری قرچک که وی نیز قمی است به تیم لیگ برتری فوتسال قم اضافه شده است البته وی نیز سال گذشته لیگ را با ماهان تندیس آغاز کرد اما در نیم فصل به شهید منصوری رفت.

وی عنوان کرد: با توجه به بازگشت کوهستانی و ایلانلو به قم، نگرانی ما بابت جدایی ابوالقاسم عروجی و پیوستن وی به تاسیسات دریایی کمتر شده و امیدواریم بتوانیم با جذب یکی 2 بازیکن دیگر تا آغاز فصل، به شرایط ایده آل تیمی و حداکثر توان برسیم.

سرمربی تیم لیگ برتری فوتسال قم تصریح کرد: تمرینات نماینده قم همه روز ادامه پیدا می‌کند البته برگزاری یک اردوی آماده‌سازی داخلی نیز در دستور کار قرار دارد و احتمالاً طی همین هفته برای برگزاری این اردو عازم می‌شویم.

آدرس کوتاه :