رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

۲ تنیسور قمی صدرنشین رنکینگ تنیس جوانان کشور شدند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


دبیر هیئت تنیس قم گفت: ۲ تنیسور قمی با کسب بیشترین امتیاز بالاتر از نمایندگان اصفهان، فارس و ایلام صدرنشین رنکینگ تنیس جوانان کشور شدند.

خاتمی خبر داد؛

سید مقتدا خاتمی اظهار داشت: در آخرین رده بندی سالانه تنیسورهای کشور در بخش مردان در رده سنی جوانان زیر 18 سال، 2 تنیسور قمی موفق به حضور در رده‌های اول و دوم رنکینگ کشور شدند.

وی افزود: فدراسیون تنیس این رنکینگ را بر اساس حضور تنیسورهای جوان کشور در مسابقات جام رمضان هتل استقلال در سال 93، مسابقات قهرمانی کشور، لیگ جوانان و مسابقات جام رمضان متین اسپرت ترتیب داده است.

دبیر هیئت تنیس قم گفت: در این رنکینگ، مهرداد میرعارفی با کسب 415 امتیاز شامل 350 امتیاز از مسابقات لیگ جوانان 93، 35 امتیاز از مسابقات قهرمانی کشور و 30 امتیاز از مسابقات جام رمضان هتل استقلال و متین اسپرت سال گذشته، در صدر رنکینگ ملی ایستاده است.

خاتمی بیان کرد: پس از میرعارفی نیز یک تنیسور قمی دیگر قرار گرفته چنان که امیرحسین بادی با مجموع 320 امتیاز و با اختلاف 100 امتیازی نسبت به مازیار دباغ تنیسور اصفهانی در رده دوم این رنکینگ قرار دارد تا هر دو تنیسور برتر جوانان کشور بالاتر از نمایندگان اصفهان، فارس و ایلام صدرنشین رنکینگ تنیس جوانان کشور باشند.

وی عنوان کرد: علی صالحی دیگر تنیسور قمی حاضر در رنکینگ 22 نفره برترین تنیسورهای جوان کشور است که در رده چهاردهم ایستاده است در حالی که پیش از این در رنکینگ تنیسورهای زیر 16 سال کشور نیز، محمدحسین جلالیان همانند مهرداد میرعارفی در صدر قرار گرفته بود.

دبیر هیئت تنیس قم تصریح کرد: در رنکینگ تنیسورهای زیر 14 سال کشور نیز سید علی سیفی از قم با 122 امتیاز در رده پنجم قرار گرفته است و سینا یوسف زاده با 70 امتیاز در رده نهم و مرتضی مرشدی و سید علی سیدصالحی در رده‌های دهم و یازدهم این رنکینگ هستند.

خاتمی خاطرنشان کرد: در رنکینگ دختران تنیسور نیز در رده سنی زیر 14 سال، نازنین سادات حسینی با 55 امتیاز نفر نهم رنکینگ دختران تنیسور زیر 14 سال کشور است.

آدرس کوتاه :