رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

۲ هزار طلبه برای تبلیغ در ایام نوروز اعزام می‌شوند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

۲ هزار طلبه برای تبلیغ در ایام نوروز اعزام می‌شوند


مدیرکل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از اعزام ۲ هزار طلبه به نقاط مختلف کشور برای تبلیغ در ایام نوروز خبر داد.

موسو

حجت الاسلام غلامعباس موسوی با اشاره به در پیش بودن ایام نوروز بیان کرد: دفتر تبلیغات اسلامی مبلغین را دسته بندی کرده که طلاب پایه چهار تا ۶ حوزه به صورت غیر ملبس در قالب طرح بشیران جوان اقدام به تبلیغ چهره به چهره می‌کنند.

وی ادامه داد: برگزاری کلاس‌های آموزشی قرآن، احکام و تذکر امر به معروف و نهی از منکر در بین اقوام و همشهریان از جمله وظایف بشیران جوان است.

مدیرکل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با بیان اینکه اعزام طرح بشیران جوان در ایام نوروز و تابستان انجام می‌شود، ادامه داد: به علت اینکه در ایام نوروز و تابستان دید و بازدید و صله رحم افزایش می‌یابد ایام خوبی است تا مبلغان امر تبلیغ را در بین اقوام و فامیل خود ادامه دهند.

موسوی بیان داشت: مبلغان طرح بشیران جوان به شهر و محل زندگی خود اعزام می‌شوند تا تبلیغ در بین اقوام خود انجام شود.

وی ادامه داد: پیش نشست اعزام‌ها  طی روزهای هفتم اسفندماه برگزار شده و نشست بعدی نیز در ۱۴ اسفندماه با موضوعات و استادان مختلف برگزار می‌شود.

مدیرکل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با بیان اینکه ثبت نام نیز از ۱۵ اسفندماه در سایت سمتا آغاز می‌شود، گفت: در این طرح ۲ هزار طلبه به محل‌های انتخابی اعزام می‌شوند.

وی در ادامه ابراز داشت: به علت اینکه ایام نوروز با فاطمیه عجین شده است فرصت خوبی پیش روی طلاب جوان است که از این فرصت جهت تبیین ارزش های دینی استفاده کنند.

آدرس کوتاه :