جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

۳ شکست و یک پیروزی برای نماینده قم در لیگ اسکیت هاکی کشور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

۳ شکست و یک پیروزی برای نماینده قم در لیگ اسکیت هاکی کشور


رئیس هیئت اسکیت قم از ۳ شکست برابر نمایندگان تهران، همدان و خراسان‌رضوی و یک پیروزی برابر نیروی زمینی برای نماینده قم در لیگ اسکیت هاکی کشور خبر داد.

رئیس هیئت اسکیت قم خبر داد:

محمد حسنی،  تیم هیئت اسکیت قم که در مسابقات لیگ بر‌تر اسکیت هاکی کشور شرکت کرده روز گذشته در پایان دور دوم این مسابقات 3 شکست، یک پیروزی و یک تساوی به دست آورد.

وی افزود: این تیم در دور دوم لیگ بر‌تر در 5 مسابقه در آکادمی اسکیت انقلاب تهران به میدان رفت که در نخستین دیدار خود با نتیجه 5 بر صفر برابر تیم همدان مغلوب شد.

رئیس هیئت اسکیت قم گفت: دومین دیدار نماینده قم برابر تیم آکادمی اسکیت خرمشاد به نمایندگی از تهران برگزار شد که اسکیت بازان قمی در این مسابقه برابر حریف خود به تساوی 3 بر 3 رضایت دادند و نخستین امتیاز را کسب کردند.

حسنی بیان کرد: سنگین‌ترین شکست تیم اسکیت هاکی قم در دیدار سوم برابر خراسان رضوی رقم خورد که نماینده قم در این مسابقه برابر حریف قدرتمند خود موفق نبود و 11 بر یک برابر این تیم بازنده شد.

وی عنوان کرد: تیم اسکیت هاکی قم در چهارمین مسابقه خود بالاخره رنگ پیروزی را دید و توانست تیم نیروی زمینی ارتش را با نتیجه 3 بر 2 از پیش رو بردارد و به آینده امیدوار شود.

رئیس هیئت اسکیت قم تصریح کرک: نماینده قم در آخرین مسابقه خود از دور دوم برابر تیم مهر آریای خمینی شهر با نتیجه 4 بر یک بازنده شد تا با یک باخت دیگر به کار خود در این مسابقات خاتمه دهد.

حسنی خاطرنشان کرد: دور سوم لیگ بر‌تر اسکیت هاکی مردان کشور از آذرماه پیگیری می‌شود و تیم اسکیت هاکی قم به دنبال کسب نتایج بهتر در این مسابقات است./تسنیم

آدرس کوتاه :