جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

۴ سال است برف تبریز را می‌بینم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

۴ سال است برف تبریز را می‌بینم


سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: روزی که به تراکتورسازی آمدم عده‌ای گفتند تونی برف تبریز را هم نمی‌بیند اما حالا ۴ سال است که برف تبریز را می‌بینم.

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز:

تونی اولیویرا ، در نشست خبری پس از پایان دیدار تیم‌های صبای قم و تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: بابت کسب این پیروزی به علی دایی تبریک گفتم و شرایطی که در این بازی پیش آمد کاملا منطبق بر انتظارات ما بود.

وی افزود: می‌دانستیم کار دشواری در پیش داریم و در ‌‌نهایت خیلی ساده و راحت این بازی را باختیم در حالی که اعتقاد دارم تیم تراکتورسازی امروز اصلا در زمین نبود.

سرمربی پرتغالی تراکتورسازی تبریز گفت: نمایش تراکتورسازی به هیچ وجه انتظارات من را برآورده نکرد و تنها در ۱۰ دقیقه بین گل اول صبا و گل تساوی ما، توانستیم بازی خوبی ارائه کنیم.

اولیویرا بیان داشت: گاهی شرایطی پیش می‌آید که وضعیت از کنترل ما خارج می‌شود و برای رهایی از آن شرایط شما باید به دنبال یک معجزه باشید و امروز هم‌‌ همان شرایط وجود داشت با این حال تلاش ما این است که این باخت را جبران کنیم.

وی در پاسخ به سئوال یکی از خبرنگاران درباره درج مطلبی در یک روزنامه در مورد کناره گیری وی پس از شکست در بازی با صبا عنوان کرد: قصدی برای استعفا نداشتم و از شما سئوال می‌کنم که منظورتان دقیقا کدام روزنامه است. خبرنگار مذکور اعلام کرد نام روزنامه را نمی‌داند اما اگر جستجو کند آن مطلب را خواهد یافت.

سرمربی تراکتورسازی تصریح کرد: روزی که به تراکتورسازی آمدم عده‌ای گفتند تونی برف تبریز را هم نمی‌بیند اما حالا ۴ سال است که برف تبریز را می‌بینم.

اولیویرا افزود: در این زمان ۲ بار کمک کردم تا تراکتورسازی نایب قهرمان لیگ شود، یک بار کمک کردم قهرمان جام حذفی شویم و باید صبر کنیم برف امسال تبریز را هم ببینیم./مهر

آدرس کوتاه :