جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

۵ تن از جانباختگان فاجعه منا قمی هستند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

۵ تن از جانباختگان فاجعه منا قمی هستند


رئیس شورای اسلامی شهر قم با اعلام این خبر که ۵ تن از جانباختگان فاجعه منا از اهالی شهر قم هستند گفت: این شهدا باید به قم منتقل شوند و براساس دستور مقام معظم رهبری در قطعه شهدا به خاک سپرده شوند

رئیس شورای شهر قم

ولی الله بیاتی ، در جلسه علنی شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اینکه تعداد زیادی از هموطنان در فاجعه منا کشته و زخمی شده‌اند اظهارداشت: این حادثه سبب مصیبتی بزرگ برای کشور شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه امیدواریم روح جانباختگان این حادثه با شهدا و صالحان محشور شود افزود: این حادثه به خوبی نشان داد آل سعود برای اداره کعبه لیاقت ندارد.

وی با بیان اینکه امیدواریم فاجعه منا نقطه شروع سقوط آل سعود باشد عنوان کرد: عربستان همزمان با این فاجعه در حال حمله به یمن بود و مردم این کشور را به خاک و خون می‌کشید.

بیاتی با اشاره به اینکه امیدواریم که خون مردم یمن دامان آل سعود را بگیرد و این رژیم ساقط شود گفت: رژیم سعودی مسئول فاجعه منا است و باید در این زمینه پاسخگو باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر قم با اعلام این خبر که 5 تن از شهدای این فاجعه از اهالی شهر قم هستند بیان کرد: این شهدا باید به قم منتقل شوند و بر اساس دستور رهبری در قطعه شهدا به خاک سپرده شوند.

وی با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس گفت: رژیم غاصب صدام با کمک بسیاری کشورهای جهان در مقابل اسلام ایستادند اما با رهبری فرزانه انقلاب و کمک رزمندگان اسلام توانستیم به پیروزی دست پیدا کنیم.

بیاتی با اشاره به آغاز سال تحصیلی عنوان کرد: آموزش و تربیت در نظام اسلامی دارای جایگاه ویژه است و برای همه کسانی که در این راستا فعالیت دارند آرزوی موفقیت می‌کنیم./تسنیم

آدرس کوتاه :