جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

۹۰ درصد کاستی‌های سال گذشته مسجد مقدس جمکران برطرف شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

۹۰ درصد کاستی‌های سال گذشته مسجد مقدس جمکران برطرف شد


تولیت مسجد مقدس جمکران گفت: در سال گذشته حدود ۴۰ کاستی در مسجد مقدس جمکران شناسایی که امسال بیش از ۹۰ درصد این کمبودها برطرف شد و علت آن حضور جهادگرانه مدیران در شهرداری و بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی قم بود.

حجت الاسلام رحیمیان؛

حجت الاسلام و المسلمین محمد حسن رحیمیان عصر امروز در مراسم افتتاح ساختمان جدید دارالشفای حضرت مهدی (عج) مسجد مقدس جمکران اظهار داشت: از برکت امام خمینی (ره) و شهدای دفاع مقدس کشور و نظام ما افتخارات زیادی را در جهان تشیع کسب کرد که باید قدردان آن باشیم.

تولیت مسجد مقدس جمکران با اشاره به همکاری‌های صورت گرفته جهت احداث دارالشفای حضرت مهد (عج) افزود: این مکان با اهتمام خیران و پیگیری‌های مستمر آیت الله مکارم شیرازی افتتاح شد که سرآغاز جشن‌های نیمه شعبان است.

رحیمیان با اشاره به اقدامات صورت گرفته جهت رفع مشکلات جمکران بیان کرد: در سال گذشته حدود 40 کاستی در مسجد مقدس جمکران شناسایی شد که امسال بیش از 90 درصد این کمبودها برطرف شد و علت آن حضور جهادگرانه مدیران در شهرداری و بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی قم بود.

وی با اشاره به تقارن نیمه شعبان با رحلت امام خمینی (ره) عنوان کرد: هم زمانی میلاد امام زمان (عج) با رحلت بنیان گذار جمهوری اسلامی سبب می‌شود تا ما نسبت به سال گذشته توجه بیشتری به این مناسبت‌ها داشته باشیم.

وی تصریح کرد: مسئولان استان با امکانات محدود خویش ما را در زمینه تکمیل پروژه‌های مسجد مقدس جمکران کمک کردند که شایسته تقدیر است.

آدرس کوتاه :