جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

۹۰ قاچاقچی کشوری در قم دستگیر شده‌اند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

۹۰ قاچاقچی کشوری در قم دستگیر شده‌اند


رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر قم گفت: از ابتدای سال تاکنون ۱۸ باند فعال کشوری در قم شناسایی و منهدم شده است که در این رابطه ۹۰ نفر از قاچاقچیان مطرح کشوری دستگیر شده‌اند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر قم:

 سرهنگ غلام‌عباس بلفکه ، در حاشیه مراسم امحاء 1735 کیلوگرم موادمخدر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سال 94 بیش از 8 تن انواع مواد مخدر در استان کشف شد و 146 عملیات پاکسازی و کنترل محورهای مواصلاتی را در قم اجرا کردیم.

وی از شناسایی و انهدام 90 باند اصلی موادمخدر که فعالیت کشوری داشته‌اند در قم خبر داد و افزود: در مجموع قاچاقچی، خرده‌فروش و معتادین سطح استان حدود 10 هزار نفر دستگیر شده‌اند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر قم ادامه داد: در سال گذشته 170 نفر از اعضای اصلی و فعال حوزه موادمخدر کشور در قم شناسایی و دستگیر شده‌اند.

وی به کشف 2 تن انواع موادمخدر از ابتدای امسال در قم اشاره کرد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون درمجموع 5500 نفر از قاچاقچیان، خرده‌فروشان و معتادین در 110 عملیات پاک‌سازی نقاط آلوده استان و محورهای مواصلاتی قم دستگیر شده‌اند.

بلفکه عنوان کرد: از ابتدای سال تاکنون 18 باند فعال کشوری در قم شناسایی و منهدم شده است که در این رابطه 90 نفر از قاچاقچیان مطرح کشوری دستگیر شده‌اند./مهر

آدرس کوتاه :