رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

"رشید" رئیس هیئت کونگ‌فو و هنرهای رزمی قم شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


محمد رشید با کسب اکثریت آرا به عنوان رئیس جدید هیئت کونگ‌فو و هنرهای رزمی قم انتخاب شد.

هیئت کونگ فو قم

مجمع انتخاباتی هیئت کونگ‌فو  و هنرهای رزمی قم به منظور تعیین رئیس جدید این هیئت ورزشی امروز در سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان قم برگزار شد.

در این مجمع که با حضور رضا حیدری رئیس فدراسیون کونگ‌فو، حسن عابدی مدیرکل ورزش و جوانان قم و اعضای مجمع انتخاباتی برگزار شد رضا رشید برای دوره‌ای 4 ساله رئیس هیئت کونگ‌فوی استان قم شد.

محمد رشید، محمدعلی کریمی و رضا نشلچی نامزدهای احراز سمت ریاست هیئت کونگ‌فوی استان قم بودند که رشید با کسب 7 رأی از 12 رأی موجود، از رقبای قم پیشی گرفت.

وی در حالی رئیس هیئت کونگ‌فو و هنرهای رزمی قم شد که پیش از این، پس از استعفای محمد خان احمدی رئیس سابق هیئت کونگ‌فو مسئولیت سرپرستی این هیئت ورزشی را تا زمان برگزاری مجمع انتخاباتی بر عهده داشت.

رضا نشلچی نیز که دبیر هیئت کونگ‌فوی استان قم بود در این مجمع 4 رأی کسب کرد و محمدعلی کریمی نیز یک رأی به دست آورد.

رضا حیدری  رئیس فدراسیون کونگ‌فو به عنوان رئیس مجمع،  حسن عابدی مدیرکل ورزش و جوانان استان قم به عنوان نایب رئیس مجمع، زهرا فراوانی به عنوان نایب‌رئیس هیئت کونگ‌فو،  غلامرضا غفاری ثابت و ابوالفضل احمدی به عنوان نماینده باشگاه‌ها در این مجمع حق رأی داشتند.

هاشم نوروزی و قاسم مهدی به عنوان نماینده ورزشکاران، علی قنبری به عنوان نماینده مربیان، جلال سعادتمند، اسماعیل زند و ناصر نظری به عنوان نمایندگان بخش‌های تابعه و امیر باقری به عنوان نماینده اداره کل آموزش و پرورش استان قم دیگر صاحبان حق رأی در این مجمع بودند ضمن این که حسین حاجی صادقیان به عنوان نماینده داوران در این مجمع غایب بود.

آدرس کوتاه :