جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

15 پروژه عمرانی شهرک‌های صنعتی قم افتتاح شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

15 پروژه عمرانی شهرک‌های صنعتی قم افتتاح شد


21 عنوان کتاب صنایع کوچک و 15 پروژه عمرانی و خدماتی شرکت‌ها و نواحی صنعتی قم به صورت همزمان طی مراسمی در سالن اجتماعات شهرک صنعتی شکوهیه قم رونمایی و به بهره‌برداری رسید.

به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم، هوشنگ فرجی معاون پشتیبانی و منابع انسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در مراسم رونمایی از 21 عنوان کتاب صنایع کوچک و بهره‌برداری از 15 پروژه عمرانی و خدماتی شهرک‌های صنعتی استان اظهار کرد: در هفته جاری 55 ایستگاه آتش‌نشانی جدید در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور با 106 دستگاه ماشین آتش‌نشانی که خریداری و در اختیار شهرک‌ها قرار گرفته است به بهره‌برداری می‌رسد.

 

وی همچنین ارائه تخفیفات به واحدهای صنعتی و سرمایه‌گذاران که قصد ایجاد واحد در این شهرک‌ها دارند را از دیگر اقدامات انجام شده طی دو سال سپری شده از عمر دولت تدبیر و امید عنوان کرد و افزود: این تخفیفات در مناطق غیربرخوردار 10 درصد و در مناطق برخوردار هفت درصد بوده است.

فرجی در خصوص خدمات و تسهیلات دولت یازدهم به صنایع کوچک گفت: افزایش اقساط از 30 ماه به 36 ماه و اهدای یک سال تنفس در بازپرداخت اقساط برای مناطق غیربرخوردار و شش ماه تنفس برای مناطق برخوردار از دیگر اقدامات انجام شده در این دولت به شمار می‌رود که البته این تخفیفات علاوه بر تخفیفات گذشته بوده و مشمول استان تهران نمی‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم نیز با اشاره به پروژه‌های افتتاح شده در این روز گفت: رونمایی از 21 عنوان کتاب در زمینه صنایع کوچک و خوشه‌های کسب و کار، بهره برداری از 15 پروژه عمرانی و خدماتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی قم، رونمایی از نرم افزارERP خوشه کفش قم و افتتاح پنجمین شعبه یک فروشگاه از مهم‌ترین برنامه‌های این روز بود./ فارس

آدرس کوتاه :