جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

170 فروشگاه عامل توزیع اقلام مصرفی در ماه رمضان هستند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

170 فروشگاه عامل توزیع اقلام مصرفی در ماه رمضان هستند


معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: 170 فروشگاه در سطح شهر به توزیع برنج، گوشت و مرغ در ماه رمضان اهتمام دارند.

معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم:

امیر محمدی‌چهر امروز در قم، ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان با اشاره به برنامه‌های مشترک سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم با سازمان جهادکشاورزی برای تنظیم بازار در ایام ماه مبارک رمضان اظهار کرد: امسال با توجه به اینکه در بازار رکود حاکم بود تصمیم گرفته شد که نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در ماه رمضان برپا نشود و فروشگاه‌هایی که در سطح شهر در نظر گرفته شده به عرضه اقلام مورد نظر اقدام کنند.

وی شمار فروشگاه‌های مورد نظر سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: 170 فروشگاه در سطح شهر برای تامین اقلام مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان در نظر گرفته شده است که کالا در این فروشگاه‌ها با قیمت‌های مناسب عرضه می‌شود.

معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم ادامه داد: برنج، شکر، گوشت و مرغ از اقلامی است که برای عرضه در فروشگاه‌ها با قیمت مناسب در نظر گرفته شده است.

وی با تبیین اقلام مورد نظر در فروشگاه‌ها و قیمت آنها تصریح کرد: برنج آرژانتینی با قیمت 2 هزار و 650 تومان، شکر با قیمت هر کیلو 2 هزار و 300 تومان، مرغ منجمد به ازای هر کیلو 5 هزار و 100 تومان و گوشت منجمد برزیلی با قیمت هر کیلو 21 هزار تومان در فروشگاه‌های معین در سطح شهر توزیع می‌شود.

محمدی‌چهر در پایان به بازرسی مناسب از واحدهای عرضه و فروش اقلام مورد نظر در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: بازرسی‌های ویژه بر نانوایی‌ها و اماکن صنفی آغاز شده و مردم در صورتی که تخلفات را مشاهده کردند می‌توانند با شماره 124 تماس حاصل کرده و مراتب را گزارش کنند.

آدرس کوتاه :