جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

3 بازیکن اصلی یاسین‌پیشرو قم محروم شدند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

3 بازیکن اصلی یاسین‌پیشرو قم محروم شدند


تیم فوتسال یاسین‌پیشرو قم در نخستین بازی بعد از سفر برون‌‌مرزی به کشور قطر امروز در غیاب سه بازیکن اصلی خود به مصاف تیم انتهای جدولی آذرخش هرمزگان می‌رود.

به دلیل مصدومیت

در حالی که 6 بازی از هفته نهم نیم‌فصل نخست مسابقات هفدهمین دوره لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور به انجام رسید تنها بازی باقی مانده از این هفته عصر امروز در شهر مقدس قم بین تیم‌های یاسین‌پیشرو قم و آذرخش هرمزگان برگزار خواهد شد.

تیم فوتسال یاسین‌پیشرو قم که روز پنجشنبه نوزدهم شهریور ماه از کشور قطر به ایران بازگشته و در این کشور دو بازی دوستانه برابر تیم ملی فوتسال قطر انجام داده اکنون برای انجام چهارمین بازی خانگی این فصل برابر تیم آذرخش هرمزگان قرار می‌گیرد.

تیم فوتسال یاسین‌پیشرو قم در کشور قطر یک بازی را از این تیم با حساب چهار بر یک برد و دومین مسابقه را دو بر یک به حریف واگذار کرد، ضمن اینکه از دو بازی قبلی خود در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور نیز باخت برابر تیم‌های مقاومت البرز و گیتی‌پسند اصفهان را در کارنامه دارد.

یاسین‌پیشرو قم در حالی از کشور قطر بازگشته که در ترکیب خود برای دیدار با تیم آذربخش هرمزگان، سه تا چهار بازیکن مصدوم و آسیب دیده از جمله مسلم اولادقباد، اسماعیل سعادت‌یوسفی، علیرضا وفایی و مسعود ایازی‌پور را دارد، اما به نظر می‌رسد با تلاش کادر پزشکی تیم یاسین‌پیشرو قم، شاخص‌ترین این بازیکنان یعنی وفایی به بازی با تیم آذرخش نخواهند رسید.

ایازی‌پور سنگربان اصلی تیم فوتسال یاسین‌پیشرو قم در هفته چهارم لیگ برتر فوتسال و در بازی خارج از خانه مقابل تیم فرش‌آراء مشهد دچار آسیب‌دیدگی شده و چند هفته‌ای است که از میادین به دور بوده و در چهار بازی تیمش نتوانست به میدان برود.

با این حال ایازی‌پور دوران نقاهت را پشت سر گذاشته و از آمادگی برای قرار گرفتن درون دروازه تیم فوتسال یاسین‌پیشرو قم در بازی روز جمعه این هفته برابر تیم فوتسال شهروند ساری و همچنین ادامه بازی‌های فصل جاری لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور برخوردار شده است.

دیگر مصدوم تیم فوتسال یاسین‌پیشرو قم پس از بازگشت از سفر قطر، مسلم اولادقباد بازیکن جوان و تکنیکی تیم است که حتی قبل از بازی هفته هشتم لیگ برتر با تیم صنایع گیتی‌پسند اصفهان نیز آسیب دیده بود، اما وقتی در دیدار با گیتی‌پسند به میدان رفت بیشتر دچار مصدومیت شد و حتی حضورش در بازی‌های تدارکاتی این تیم مقابل تیم ملی فوتسال قطر نیز در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته بود.

اکنون نیز کادر پزشکی تیم فوتسال یاسین‌پیشرو قم به مربیان این تیم گوشزد کرده‌اند که این بازیکن احتمالاً می‌تواند برای نماینده فوتسال استان قم برابر تیم فوتسال آذرخش هرمزگان در هفته نهم از نیم‌فصل نخست بازی‌های لیگ برتر فوتسال به میدان برود.

در حالی که بازی با آذرخش هرمزگان برای نماینده قم اهمیت بسیار زیادی دارد و این تیم قصد دارد در این دیدار برای کسب سه امتیاز با قدرت بازی ‌کند، اسماعیل سعادت‌یوسفی نیز سومین بازیکن تیم فوتسال یاسین‌پیشرو قم است که در سفر تیمش به کشور قطر دچار آسیب‌دیدگی شده است.

اما مهمترین بازیکنی که از مشکل آسیب‌دیدگی در حال حاضر رنج می‌برد و غیبت آن در دیدار هفته نهم برابر آذرخش هرمزگان موجب نگرانی کادر فنی، بازیکنان و هواداران تیم یاسین‌پیشرو قم شده، علیرضا وفایی است که گویا به این بازی نخواهد رسید و تماشاگران حاضر در سالن شهید حیدریان قم نمی‌توانند در این دیدار لقب جادوگر آسیا را برای این بازیکن صدا بزنند.

طبق برنامه‌ریزی کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال، بازی یاسین‌پیشرو قم با تیم آذرخش هرمزگان در دیداری از هفته نهم نیم‌فصل نخست بازی‌های هفدهمین دوره لیگ برتر فوتسال از ساعت 17 امروز یکشنبه بیست و دوم شهریورماه در سالن شهید حیدریان قم انجام خواهد شد./ فارس

آدرس کوتاه :