سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

3 بازیکن قمی با صبا قرارداد بستند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

3 بازیکن قمی با صبا قرارداد بستند


سه بازیکن قمی با نظر علی دایی برای همراهی صبای قم در پانزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور با این تیم قرارداد بستند.

برای حضور در لیگ پانزدهم

 در فاصله زمانی اندک تا آغاز دوره جدید مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس، علی دایی در صدد جذب بهترین‌ مهره‌ها برای بستن تیمی قوی برای رویارویی با رقبای مطرح لیگ برتری است و بر همین اساس ترکیبی از مهره‌های جوان و با تجربه را انتخاب کرده است.

دایی بعد از اینکه به سرمربیگری تیم فوتبال صبای قم منصوب شد ابتدا به بررسی وضعیت آمادگی و کیفیت فنی بازیکنان حاضر در این تیم پرداخت و در نهایت با شناخت شرایط فنی و جسمانی بازیکنان صبا، تصمیم به انتخاب بهترین‌ها و حذف نام برخی از آنها گرفت.

در بین بازیکنانی که در ترکیب تیم فوتبال صبای قم حضور داشتند، سه بازیکن قمی به نام‌های سیدمهدی حسینی، داود بهادری و محسن کرمی نیز حاضر بودند و علی دایی با توجه به کیفیت تمرینات از این بازیکنان ابراز رضایت کرد و آنها را برای حضور در صبا انتخاب کرد.

این سه بازیکن پیش از این نیز عضو تیم صبای قم بودند اما مربیان پیشین صبای قم به جز محمد مایلی‌کهن اعتقادی چندان زیادی به آنها نداشتند تا اینکه نوبت به حضور علی دایی در راس کادر فنی صبای قم رسید و این مربی که اعتقاد ویژه‌ای به جوانان دارد، این بازیکنان را برای همراهی صبا برگزیند.

یکی از فوتبالیست جوان و آینده‌دار استان قم سیدمهدی حسینی است که بعد از سپری کردن محرومیت دو ساله خود به دلیل استفاده از مواد نیروزا بار دیگر به ترکیب صبای قم بازگشته و نوع عملکرد وی در تمرینات صبا نوید روزها و سال‌های بسیار موفقی برای این بازیکن می‌دهد.

در میانه‌های راه سیزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور بود که با مثبت اعلام شدن آزمایش دوپینگ یکی از بازیکنان نخبه و شاخص صبای قم در آن زمان یعنی سیدمهدی حسینی، این بازیکن به مدت 2 سال از همراهی صبا در لیگ برتر محروم شد.

حسینی از بازیکنان بومی استان قم و از فوتبالیست‌های مستعد و آینده‌داری است که محصول باشگاه صبا و تیم‌های رده‌های سنی این باشگاه به شمار می‌رود و مدارج ترقی را از نوجوانی تا تیم بزرگسالان صبا سپری کرد تا در لیگ برتر فوتبال برای صبای قم بازی کند.

حسینی با درخشش در ترکیب تیم امید صبای قم توسط محمد مایلی‌کهن سرمربی وقت صبای قم در سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور وارد تیم بزرگسالان صبای قم شد و در بازی‌های لیگ سیزدهم نمایش درخشانی داشت تا اینکه به دلیل دوپینگ دو سال از حضور در میادین رسمی فوتبال دور شد.

اکنون حسینی محرومیت 2 ساله را پشت سر گذاشته و یکی از شاگردان علی دایی در تمرینات و برنامه‌های آماده‌سازی این تیم برای حضور موفق در پانزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس محسوب می‌شود.

دومین بازیکن قمی صبای قم داود بهادری است که سابقه بازی کردن در تیم ملی فوتبال نوجوانان کشورمان را دارد و در فصل گذشته لیگ برتر نسبت به دیگر قمی‌ها بیشتر به کار گرفته شد و اکنون به عنوان مدافع سمت راست برای همراهی تیم صبا انتخاب شده است.

سومین مهره بومی تیم فوتبال صبای قم محسن کرمی است که در فصل گذشته رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در چند بازی به عنوان بازیکن جانشین برای صبا بازی کرد و البته همراه با تیم فوتبال امید صبای قم توانست مقام نایب قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران را کسب کند.

با نظر علی دایی سرمربی تیم فوتبال صبای قم، سیدمهدی حسینی با عقد قرارداد سه ساله‌، داود بهادری با عقد قرارداد 2 ساله و محسن کرمی با عقد قرارداد یک ساله برای همراهی صبای قم در مسابقات فصل جدید لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور انتخاب شدند.

// فارس

آدرس کوتاه :