جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

32 تیم در جام رمضان فوتسال قم رقابت می‌کنند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

32 تیم در جام رمضان فوتسال قم رقابت می‌کنند


مسابقات فوتسال قهرمانی جام رمضان از نخستین روز تیر ماه با شرکت 32 تیم مدعی کسب عنوان قهرمانی در شهر مقدس قم برگزار می‌شود.

در 8 گروه چهار تیمی

رقابت‌های فوتسال قهرمانی جام رمضان از روز دوشنبه هفته جاری و البته بعد از ساعت افطار با حضور تیم‌های مدعی شرکت‌کننده در گروه‌های مختلف مرحله مقدماتی در سالن 2 هزار نفری مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم برگزار می‌شود.

بر اساس برنامه‌ریزی کمیته فوتسال هیئت فوتبال استان قم که متولی برگزاری این مسابقات محسوب می‌شود، تیم‌های شرکت کننده قرار است در مرحله مقدماتی به شکل دوره‌ای با یکدیگر به رقابت بپردازند و در پایان از هر گروه 2 تیم برتر به مرحله دوم صعود کنند.

این در حالی است که مجموعا 32 تیم برای حضور در مسابقات فصل 1394 جام رمضان باشگاه‌های استان قم اعلام آمادگی کرده‌اند و بازی‌های خود را در هشت گروه چهار تیمی برگزار می‌کنند و با انجام 6 بازی در هر گروه، صعودکننده‌ها به مرحله نهایی مشخص خواهد شد.

در گروه نخست مرحله مقدماتی دوره جدید مسابقات فوتسال جام رمضان استان قم، تیم‌های فوتسال امید ماهان تندیس،‌ موتورسیکلت شیخ هادی، فراز و رِدبول برای کسب مجوز صعود با یکدیگر رقابت می‌کنند در حالی که این رقابت در گروه دوم بین تیم‌های دنا، مرصاد، هیئت عاشقان ثارالله و آفاق برگزار می‌شود.

در گروه سوم تیم‌های فوتسال‌ دنیای ورزش، شهید علی جعفری، پارسا و آتلیه یاقوت به مصاف یکدیگر می‌روند و بازی‌های گروه چهارم مرحله مقدماتی مسابقات فوتسال جام رمضان قم با حضور تیم‌های آتلیه طهران، موتور فروشی مانور، امید آتلیه طهران و پارسیان به انجام خواهد رسید.

در گروه پنجم مرحله مقدماتی این دوره از بازی‌ها تیم‌های فوتسال‌ درمانگاه بقیه‌الله، حسینه بلال،‌ هنرجو و پردیس برابر یکدیگر صف‌آرایی می‌کنند و بازی‌های گروه ششم با جدال تیم‌های فوتسال دلسوختگان اهل بیت،‌ خادم‌الرضا، جوانان دارالزهراء و پناه آفرین برگزار خواهد شد.

علاقمندان به فوتسال هر شب بعد از ساعت افطار با حضور در سالن 2 هزار نفری مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم می‌توانند در گروه هفتم‌ شاهد رقابت تیم‌های فوتسال تجهیزات آشپزخانه ایرانیان،‌ تصفیه آب معصومی،‌ اتحاد و بتن آگوین برای صعود به مرحله نهایی باشند.

این در حالی است که بازی‌های گروه هشتم مرحله مقدماتی دوره جدید مسابقات فوتسال قهرمانی جام رمضان باشگاه‌های استان قم از دوشنبه اول تیر ماه با حضور تیم‌های‌ قوطی سازی کساء، پاسارگاد کابین مهر، خادم الحسین و هیئت عاشورای قم برگزار می‌شود.

با انجام دیدارهای مرحله مقدماتی از هر گروه دو تیم و مجموعا 16 تیم به مرحله دوم صعود می‌کنند و بر اساس برنامه‌ریزی کمیته فوتسال هیئت فوتبال استان قم قرار است بازی‌های این مرحله به شکل حذفی به انجام برسد تا هشت تیم به مرحله سوم رفته و بازی‌ها را تا معرفی تیم قهرمان ادامه بدهند، ضمن اینکه بازی‌ها در شب‌های قدر برگزار نمی‌شود و با برگزاری دیدار نهایی‏، قهرمان این دوره همزمان با شب عید سعید فطر معرفی خواهد شد.

// فارس

آدرس کوتاه :