رونق تولید ملی | جمعه، ۲۶ مهر ۱۳۹۸

70 درصد دانش آموختگان دانشگاه معصومیه‌ در کارشناسی ارشد پذیرفته‌ شدند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


رئیس دانشگاه معصومیه با بیان اینکه این دانشگاه تاکنون پنج دوره دانش‌آموخته داشته است گفت: 70 درصد دانش‌آموختگان این دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه‌های معتبر پذیرفته‌ شده‌اند.

رئیس دانشگاه معصومیه:

علیرضا باقری‌ثالث شنبه‌شب در نشست اصحاب رسانه با سرپرست استانداری قم که در مجتمع امیران برگزار شد اظهار کرد: بسیار خرسند هستیم که در این جلسه خدمت اصحاب رسانه و سرپرست استانداری قم هستیم و این جلسه به پاس قدردانی اصحاب رسانه برگزار شده است.

وی با بیان اینکه وظیفه خبرنگاران و رسانه‌ها بسیار مهم و کلیدی است تصریح کرد: در بسیاری از موارد مهم در کشور ما مثل مسئله هسته‌ای، هنر نظام این بود که این مهم را به یک مطالبه عمومی تبدیل کرد و در این خصوص رسانه‌ها نقش بارزی داشتند.

رئیس دانشگاه معصومیه با بیان اینکه رسانه‌ها در تمام شئونات مورد نیاز نظام واردشده و منشا خیر و اثر بوده‌اند گفت:‌ توجه به علم و تبدیل آن به یکی از پشتوانه‌های اصلی جامعه بر مبنای آموزه‌های اسلامی است و در این عرصه استفاده از ظرفیت رسانه برای پیشبرد و تعالی ضروری است.

وی با بیان اینکه دانشگاه معصومیه نیز جزئی از حرکت علمی و پژوهشی کشور است اظهار کرد: دانشگاه معصومیه، دانشگاهی تک جنسیتی است که از سال 86 در استان قم تاسیس شده است و این دانشگاه در عملکرد خود به موفقیت‌های قابل توجهی رسیده است.

باقری ثالث با بیان اینکه این دانشگاه تاکنون پنج دوره دانش آموخته داشته است تصریح کرد: 70 درصد دانش آموختگان این دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه‌های معتبر پذیرفته‌ شده‌اند و امیدواریم که با حمایت مسئولان، این نوع دانشگاه‌ها در کشور ترویج شود.

وی با بیان اینکه هر جا که کارها را به عهده مردم گذاشته‌ایم و مردم ورود داشته‌اند موفق بودیم افزود: امیدواریم که شاهد حضور خیرین در حوزه آموزش عالی همانند آموزش و پرورش و سلامت باشیم.

رئیس دانشگاه معصومیه بیان کرد: در این حوزه نیاز به فرهنگ‌سازی باقی است و امیدواریم که رسانه‌ها خیرین را به تقویت زیرساخت‌های مورد نیاز آموزش عالی ترغیب کنند.

// فارس

آدرس کوتاه :