جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

70 درصد دانش آموختگان دانشگاه معصومیه‌ در کارشناسی ارشد پذیرفته‌ شدند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

70 درصد دانش آموختگان دانشگاه معصومیه‌ در کارشناسی ارشد پذیرفته‌ شدند


رئیس دانشگاه معصومیه با بیان اینکه این دانشگاه تاکنون پنج دوره دانش‌آموخته داشته است گفت: 70 درصد دانش‌آموختگان این دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه‌های معتبر پذیرفته‌ شده‌اند.

رئیس دانشگاه معصومیه:

علیرضا باقری‌ثالث شنبه‌شب در نشست اصحاب رسانه با سرپرست استانداری قم که در مجتمع امیران برگزار شد اظهار کرد: بسیار خرسند هستیم که در این جلسه خدمت اصحاب رسانه و سرپرست استانداری قم هستیم و این جلسه به پاس قدردانی اصحاب رسانه برگزار شده است.

وی با بیان اینکه وظیفه خبرنگاران و رسانه‌ها بسیار مهم و کلیدی است تصریح کرد: در بسیاری از موارد مهم در کشور ما مثل مسئله هسته‌ای، هنر نظام این بود که این مهم را به یک مطالبه عمومی تبدیل کرد و در این خصوص رسانه‌ها نقش بارزی داشتند.

رئیس دانشگاه معصومیه با بیان اینکه رسانه‌ها در تمام شئونات مورد نیاز نظام واردشده و منشا خیر و اثر بوده‌اند گفت:‌ توجه به علم و تبدیل آن به یکی از پشتوانه‌های اصلی جامعه بر مبنای آموزه‌های اسلامی است و در این عرصه استفاده از ظرفیت رسانه برای پیشبرد و تعالی ضروری است.

وی با بیان اینکه دانشگاه معصومیه نیز جزئی از حرکت علمی و پژوهشی کشور است اظهار کرد: دانشگاه معصومیه، دانشگاهی تک جنسیتی است که از سال 86 در استان قم تاسیس شده است و این دانشگاه در عملکرد خود به موفقیت‌های قابل توجهی رسیده است.

باقری ثالث با بیان اینکه این دانشگاه تاکنون پنج دوره دانش آموخته داشته است تصریح کرد: 70 درصد دانش آموختگان این دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه‌های معتبر پذیرفته‌ شده‌اند و امیدواریم که با حمایت مسئولان، این نوع دانشگاه‌ها در کشور ترویج شود.

وی با بیان اینکه هر جا که کارها را به عهده مردم گذاشته‌ایم و مردم ورود داشته‌اند موفق بودیم افزود: امیدواریم که شاهد حضور خیرین در حوزه آموزش عالی همانند آموزش و پرورش و سلامت باشیم.

رئیس دانشگاه معصومیه بیان کرد: در این حوزه نیاز به فرهنگ‌سازی باقی است و امیدواریم که رسانه‌ها خیرین را به تقویت زیرساخت‌های مورد نیاز آموزش عالی ترغیب کنند.

// فارس

آدرس کوتاه :