جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

8 بدمینتون‌باز قم به رقابت‌های قهرمانی کشور اعزام شدند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

8 بدمینتون‌باز قم به رقابت‌های قهرمانی کشور اعزام شدند


رئیس هیئت بدمینتون استان قم از اعزام 8 چهره مستعد و آینده‌دار این رشته ورزشی به رقابت‌های بدمینتون قهرمانی پسران کشور خبر داد.

رئیس هیئت بدمینتون استان قم:

علی پنجه‌باشی امروز در قم گفت: چهره‌های مستعد و آینده‌داری که محصول سرمایه‌گذاری هیئت بدمینتون استان قم بر روی رده‌های سنی پایه هستند اکنون ترکیب تیم قم را در مسابقات قهرمانی رده سنی نونهالان کشور تشکیل می‌دهند و امیدواریم که به زودی به تیم‌های ملی رده‌های سنی مختلف بدمینتون کشور نیز راه پیدا کنند و موجب افزایش اعتبار بدمینتون قم شوند.

وی ادامه داد: تالار بدمینتون فرهمندموحد در مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم و همچنین چند فضای ورزشی دیگر در شهر قم میزبان برنامه‌های آموزشی و همچنین مسابقات و تمرینات بدمینتون‌بازان قم و علاقمندان به این رشته ورزشی است تا بدمینتون قم همچنان در مسیر رشد و پیشرفت گام بردارد.

رئیس هیئت بدمینتون استان قم در ادامه از اعزام تیم بدمینتون پسران قم به مسابقات قهرمانی کشور خبر داد و تصریح کرد: بعد از برگزاری یک دوره رقابت‌های انتخابی، تیم منتخب بدمینتون رده سنی خردسالان پسر استان قم به مسابقات قهرمانی کشور اعزام شد.

وی تیم منتخب بدمینتون خردسالان پسر استان قم را یکی از تیم‌های مدعی کسب مقام در مسابقات قهرمانی کشور عنوان کرد و افزود: تیم هیئت بدمینتون قم در حالی روانه مسابقات کشوری شده است که براساس برنامه‌ریزی فدراسیون بدمینتون، این مسابقات در روزهای نهم تا دوازدهم مردادماه سال جاری برگزار خواهد شد.

پنجه‌باشی اضافه کرد: با مشخص شدن زمان و مکان برگزاری این مسابقات استان خراسان جنوبی و شهرستان بیرجند میزبان تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها خواهد بود و امیدوار هستیم که بتوانیم از این رقابت‌ها چهره‌های جدیدی را به سطح اول بدمینتون کشور معرفی کنیم.

رئیس هیئت بدمینتون استان قم در ادامه به نفرات اعزامی تیم پسران استان به مسابقات قهرمانی کشور اشاره کرد و ادامه داد: رضا جانقربان، امیرعلی موسوی، معین خاکی، علی جباری، هانی مومن‌نژاد، متین مطیع، مبین رجبی و متین رجبی نفراتی هستند که ترکیب تیم قم را در این دوره از مسابقات تشکیل می‌دهند.

وی با بیان اینکه یکی از چهره‌های موفق و مطرح سال‌های نه‌ چندان دور بدمینتون قم هدایت این تیم را بر عهده دارد، اظهار کرد: محمدرضا مطیع که سال‌ها برای بدمینتون قم افتخار کسب کرده و در میادین مختلف داخلی و خارجی درخشیده است اکنون تجربیات خود را در اختیار نسل مستعد و آینده‌دار این رشته قرار می‌دهد و مسئولیت سرمربیگری تیم هیئت بدمینتون قم را بر عهده دارد.

پنجه‌باشی از برگزاری کلاس ارتقای درجه B2 داوری همزمان با برگزاری مسابقات قهرمانی خردسالان کشور خبر داد و گفت: مجتبی ساده‌خو و مهدی پنجه‌باشی دو نفر از داوران آینده‌دار بدمینتون استان قم هستند که به این دوره از کلاس داوری به میزبانی شهرستان بیرجند اعزام شده‌اند. / فارس

آدرس کوتاه :