جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

9 هزار مبلغ در ماه رمضان به سراسر کشور اعزام می شوند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

9 هزار مبلغ در ماه رمضان به سراسر کشور اعزام می شوند


رییس هیات امنای دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: در سال جاری بیش از 9 هزار مبلغ در ماه مبارک رمضان به سراسر کشور اعزام می شوند.

حجت الاسلام گیلانی

حجت الاسلام و المسلمین محمد جعفری گیلانی در گردهمایی بزرگ مبلغان اعزامی در ماه مبارک رمضان در مسجد اعظم قم افزود: در سال جاری تبلیغ به ویژه در نقاط حساس و محروم کشور با توجه به نیازهای فرهنگی و اعتقادی در این مناطق مورد اهتمام مسوولان امر قرار گرفته است.

وی با اشاره به عنایات و سفارشهای مقام معظم رهبری در عرصه تبلیغ دینی خاطرنشان کرد: اخلاص و تلاش برای کسب رضای پروردگار متعال، رمز موفقیت مبلغان بوده و امروز ایران اسلامی به این همت و تلاش روحانیون و مبلغان برای نشر و ترویج آموزه های دینی نیازمند است.

وی با اشاره به هجمه شبهات فکری و فرهنگی از سوی دشمنان اسلام و انقلاب به ویژه در نقاط محروم کشور، خاطرنشان کرد: قطعا با توجه به شرایطی که امروز در جهان و در منطقه بوجود آمده و شبهه پراکنی دشمنان بسیار افزایش یافته است، کار طلاب و مبلغان سخت تر از گذشته خواهد بود.

گردهمایی بزرگ مبلغان با حضور حسین امیرعبداللهیان معاون وزیر امور خارجه و ستار محمودی قائم مقام وزیر نیرو در مسجد اعظم قم برگزار شد.

آدرس کوتاه :