جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

سلام من تو چند تا کلاس فن بیان و مجریگری رفتم و دو... - آرشیو نظرات

آرشیو نظر مخاطبان

« بازگشت

سلام من تو چند تا کلاس فن بیان و مجریگری رفتم و دو...

محمد رضا الماسی
سلام من تو چند تا کلاس فن بیان و مجریگری رفتم و دورشو دیدم و 15سالمه میشه بگید برنامتون برای ما چیه هرچی سن بره بالاتر سخت تر میشه تو ی چیزی ادم پیشرفت کنه چند بار زنگ زدم به صدا وسیما هرکدوم پاسم دادن به یکی دیگه اخرشم که میرسیدی به یه نفر هیچ و پوچت میکردن میرفتی میشه اگه حتی برنامه ای هم ندارید برای ما ی برنامه بسازید ادم دیگه ناامید میشه اولش بقیه میگن برو تو استعدادشو داری قبولت میکنن ولی هرجا میری به بن بست میخوری تروخدا راهنمایی کنید خسته شدیم هرکی الان مجری یا گوینده شده میگه از 14سالگی فلانجا جذبمون کردن ما هم ادامه دادیم پس نگید باید فلان مدرکو داشته باشی یا فلان سن رو داشته باشی تا بتونی تست بدی / پاسخ روابط عمومی : دوست عزیز ، بر خلاف فرمایش شما ، اهل تجربه و صاحب نظرها میگن ، هر چه سن آدم بیشتر بشه تجربیات و مهارت هاش بیشتر میشه و فرصت های تازه تری براش پیش میاد. خیلی خوبه که در زمینه ایی که بهش علاقه مند هستین آموزش می بینید اما به نظر میرسه برای اشتغال به کار به تجربیات بیشتری احتیاج باشه. در این سن و سال از همه مهمتر پرداختن به کسب دانش و طی کردن موفقیت آمیز مراحل تحصیلی هست. در اوقات فراغت تابستان هم در کلاس های آموزشی متناسب با استعداد و علاقه تون شرکت کنید تا انشاء الله اگر موقع انتخاب رشته دانشگاهی هنوز هم علاقه مند به حرفه گویندگی بودید از طریق شرکت در آزمون ورودی دانشکده صدا و سیما و پس از طی دوران تحصیل به شکل حرفه ایی همکار با تجربه و کاربلد ما باشید. سلامت و پیروز باشید.

پست شده در ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ ۱۳:۲۰

پل های ارتباطی با صداوسیمای قم

روابط عمومی
تلفن گویا:162, تلفن:32925000

واحد سيما
پيامك:30000251
تلفن: 42-32939040
واحد صدا
پيامك:30000252
تلفن: -32925000
واحد خبر
تلفن:32910550