سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | دوشنبه، ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

تقدیر سخنگوی سپاه از تلاش جهادی مرکز قم - صفحه اصلی

 

 

بازگشت به صفحه کامل

تقدیر سخنگوی سپاه از تلاش جهادی مرکز قم

تقدیر سخنگوی سپاه از تلاش جهادی مرکز قم


 

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قم، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه با حضور در صدا وسیمای مرکز قم، تلاشهای جهادی مدیر کل، معاونین و برنامه سازان این مرکز در انعکاس گسترده رسانه‌ای و پخش زنده کنگره ملی 4هزار شهید روحانی را ستود.
سخنگوی سپاه بهانه دیدار امروز را تقدیر از تلاشهای صدا وسیما عنوان و تصریح کرد: بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته و شرایط خاصی که در کنگره داشتیم دستاوردهای رسانه‌ای این کنگره قابل قبول بوده است.
وی با اشاره به اقدامات جنبی برگزاری کنگره 4 هزار شهید روحانی اظهار کرد: نمایشگاه جنبی که در کنار آیین بزرگداشت شهدای روحانی برگزار شد و خوشبختانه با اقدامات رسانه‌ای مرکز قم انعکاس یافت، گنجینه بزرگی از سوژه های خبری و مستندات مرتبط با شهدا به شمار می رود و به ویژه نقش آفرینی ها و حضور روحانیت در دفاع مقدس و دیگر عرصه های صیانت از انقلاب و میهن اسلامی به تفکیک استان‌ها و شهرستان‌ها و مقاطع تاریخی و زمانی، داده‌ها و اطلاعات ارزشمندی را ارائه می کند که می‌تواند برای اصحاب رسانه و صدا و سیما منبع مهم مستندسازی و ایده‌های ناب برای ساخت مجموعه‌ها و فیلم‌های تلویزیونی باشد.
سردار شریف در پایان این دیدار با اهدای لوح از حجت الاسلام لطفی نیاسر مدیر کل، معاونین سیما و خبر، مسئول بسیج صدا و سیما و تهیه کننده سیمای مرکز قم تقدیر کرد.
 
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.