سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | دوشنبه، ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

معرفی کتابهای ادبیات پایداری در رادیو قم - صفحه اصلی

 

 

بازگشت به صفحه کامل

معرفی کتابهای ادبیات پایداری در رادیو قم

معرفی کتابهای ادبیات پایداری در رادیو قم


انتشار آثار ادبی اعم از خاطره و داستان درباره حماسه هشت سال دفاع مقدس در حفظ و گسترش دستاوردهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران از اهمیت بسزایی برخوردار است. رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای با در نظر داشتن این مسئله همواره در بسیاری از بیانات و پیام های خود و همچنین در یادداشت ها و تقریظات مربوط به آثار دفاع مقدس، کار در زمینه دفاع مقدس را برترین کارهای هنری و همانند جهاد در راه خدا خوانده است. این مسئله سبب شده رادیو قم با برنامه «ازمن بگو» به معرفی کتابهای حوزه ادبیات پایداری تقریظ شده توسط مقام معظم رهبری بپردازد.

 

در این برنامه با خوانش بخش‌هایی از کتاب، گفتگو با نویسنده و خالق اثر و بخش نمایشی برگرفته از متن کتاب به معرفی آثار ادبیات دفاع مقدس پرداخته می شود.

 

برنامه رادیویی «از من بگو» با تهیه کنندگی و نویسندگی منیره ماشااللهی و گویندگی محبوبه فرهادی سه شنبه‌ها ساعت ۱۹:۳۰ تقدیم مخاطبان رادیو قم می‌شود.

 

 

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام بنده از ازادگان شهر قم و نیروی بسیجی لشگر ۱۷... حمید قاسمی ۱۴۰۰/۱۱/۱۲ ۰۹:۲۴

حمید قاسمی
سلام
بنده از ازادگان شهر قم و نیروی بسیجی لشگر ۱۷ علی ابن ابیطالب چند روز قبل کتاب خاطرات اسارت من توسط موسسه پیام ازادگان چاپ شده می خواستم ببینم امکان تهیه خبر در این خصوص را دارید / پاسخ روابط عمومی : سلام بر شما برادر ارجمند ؛ چنانچه مایل هستید گزارش خبری در خصوص این کتاب تهیه و از صدا و سیما پخش شود ؛ موضوع را از طریق روابط عمومی سپاه یا بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس پیگیری بفرمایید . موفق باشید.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۴۰۰/۱۱/۱۲ ۰۹:۲۴