جهش تولید | چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

اجرای عملیات نصب گارد سه موج در نقاط حادثه خیز جاده ای قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

اجرای عملیات نصب گارد سه موج در نقاط حادثه خیز جاده ای قم


مدیر راهداری استان قم گفت: عملیات نصب گارد سه موج در نقاط حادثه خیز محورهای جاده ای استان در حال اجرا است.

اکبر سلیمیان؛

مدیر راهداری استان قم گفت: عملیات نصب گارد سه موج در نقاط حادثه خیز محورهای جاده ای استان در حال اجرا است.

اکبر سلیمیان با اشاره به ادامه عملیات ارتقاء سطح ایمنی در محورهای جاده ای استان قم ابراز داشت: در ادامه عملیات ارتقا و افزایش سطح ایمنی و رفع نقاط حادثه خیز در محورهای جاده ای استان، عملیات نصب بیش از پنج کیلومتر گارد سه موج در حال اجرا می باشد.

وی بیان داشت: با توجه به ارتقا و افزایش سطح ایمنی در محورهای جاده ای استان قم که بخشی از آن نصب گارد سه موج در نقاط حادثه خیز و حساس است حدود 5.5 کیلومتر گارد سه موج در حال نصب در محورهای آزادراه قم - تهران و قم - راهجرد می باشد.

وی با اشاره به پایه ها و سطح مقاوم گاردهای سه موج تصریح کرد: این نوع گارد با توجه به تحمل ضربه پذیری بالا می تواند از خروج خودرو از مسیر جلوگیری و مانع خسارات شدیدتر شود.

مدیر راهداری استان قم محل نصب این نوع گارد را در لبه پرتگاه ها، خروجی ها و راه های دسترسی در آزادراه عنوان کرد و افزود: اعتبار اجرای این عملیات بالغ بر 10میلیارد ریال است که تا دوماه آینده تکمیل و به بهره برداری کامل خواهد رسید.

سلیمیان در پایان خواستار رعایت اصول ایمنی از سوی رانندگان شد و گفت: بی تردید ایمنی پایدار و اصولی بستگی به رعایت کامل قوانین در یک سفر مطمئن دارد که عبارت از سلامت خودرو، راننده ماهر و جاده های امن و استاندارد است که باید همگی در تحقق آن تلاش کنیم.

آدرس کوتاه :