سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

بی‌توجهی به عفاف و حجاب بنیان خانواده‌ها را تهدید می‌کند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

بازگشت به صفحه کامل

بی‌توجهی به عفاف و حجاب بنیان خانواده‌ها را تهدید می‌کند


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم گفت: امروزه در خانواده‌ها در عرصه عفاف و حجاب و ارتباط نامحرمان با هم خطراتی به وجود آمده است که در صورت بی‌توجهی، ممکن است در آینده مخاطرات زیادی بنیان خانواده‌ها را تهدید کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی قم:

 به نقل از روابط عمومی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س)، حجت‌الاسلام والمسلمین عباس اسکندری در دیدار اعضای جبهه فرهنگی استان قم با آیت‌الله سعیدی اظهار کرد: بر اساس نشست‌های برگزار شده در جبهه فرهنگی، تصمیم گرفته شد دستگاه‌های زیر نظر دفتر مقام معظم رهبری کار منسجم و هماهنگی با هم انجام دهند که آثار بیرونی و تأثیرات آن بیشتر باشد.

وی عفاف و حجاب را مسئله‌ای مهم در پیش روی جبهه فرهنگی معرفی کرد و گفت: در این عرصه، در سال 94 آموزش و پرورش با استفاده از ظرفیت انجمن اولیا و مربیان در دستور کار قرار گرفت، چراکه در عرصه عفاف و حجاب خانواده و مدرسه نقش بنیادی و مهمی دارند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی قم با اشاره به فعالیت اکیپ‌های تبلیغی در عرصه خانواده و عفاف و حجاب در ایام نوروز بیان کرد: طلاب قبل از نوروز در جلسه توجیهی شرکت کردند و در این ایام به فعالیت‌های تبلیغی گسترده‌ای در میان خانواده‌ها پرداختند.

اسکندری خاطرنشان کرد: یکی از موضوعاتی که به صورت جدی باید مورد توجه دستگاه‌های زیر نظر دفتر مقام معظم رهبری قرار گیرد، هم‌افزایی و همکاری با یکدیگر است.

وی با اشاره به ساماندهی گروه‌های تبلیغی جهادی گفت: طلاب جوانی که انگیزه تبلیغ و در ایام تبلیغی و روزهای خاص در فعالیت‌های تبلیغی حضور فعال دارند، در گروه تبلیغی حضور می‌یابند و امور مربوطه را انجام می‌دهند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی قم ادامه داد: در استان قم لازم است در ایامی مانند شب‌های جمعه، در شهرک‌های اطراف قم و روستاها و توابع این شهر مقدس، مبلغانی حضور داشته باشند و به اندازه خود در عرصه خانواده و عفاف و حجاب فعالیت داشته باشند.

وی تصریح کرد: امروزه در خانواده‌ها در عرصه عفاف و حجاب و ارتباط نامحرمان با هم خطراتی به وجود آمده است که در صورت بی توجهی، ممکن است در آینده مخاطرات زیادی بنیان خانواده‌ها را تهدید کند.

آدرس کوتاه :