رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

تخفیف 25 درصدی پرداخت نقدی عوارض شهرداری در ماه مبارک رمضان - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تخفیف 25 درصدی پرداخت نقدی عوارض شهرداری در ماه مبارک رمضان


سخنگوی شورای شهر قم گفت: با نظر مثبت شورای اسلامی شهر قم، تخفیف 25 درصدی در پرداخت عوارض و بهای خدمات شهرداری به مناسبت ماه مبارک رمضان تصویب شد.

سخنگوی شورای شهر قم عنوان کرد

عباس ذاکریان امروز در قم با بیان اینکه شهرداری قم لایحه‌ای دو فوریتی با عنوان تخفیف در پرداخت عوارض و جرایم کمیسیون ماده 100 را به مناسبت ماه مبارک رمضان به شورای شهر ارائه داده بود اظهار کرد: بر این اساس از 20 تا 31 تیر تخفیف 25 درصدی برای عوارض و بهای خدمات و 15 درصدی برای جرایم کمیسیون ماده 100 در صورت پرداخت نقدی در نظر گرفته شده بود.

وی افزود: نظر بسیاری از اعضای شورا پس از تایید دو فوریت این طرح این بود که تخفیف در بهای خدمات منطقی است ولی نباید به جرایم کمیسیون ماده 100 تخفیف داد زیرا رویه شورا چنین چیزی نیست.

سخنگوی شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه پیشنهاد ارائه تخفیف پنج درصدی برای جرایم کمیسیون ماده 100 توسط برخی اعضا ارائه شد گفت: جرایم کمیسیون ماده 100 مشمول گذشت زمان و افزایش نمی‌شوند بنابراین ارائه تخفیف برای جرایم سال‌های گذشته معنا ندارد.

وی ادامه داد: پس از بحث و بررسی فراوان بر روی این موضوع، مقرر شد به صورت جداگانه در مورد عوارض و بهای خدمات و همچنین جرایم کمیسیون ماده 100 رأی‌گیری شود.

ذاکریان با اشاره به اینکه نظر اعضای شورا در مورد ارائه تخفیف 25 درصدی در پرداخت عوارض شهرداری مثبت بود و این امر به تصویب رسید خاطرنشان کرد: پیشنهاد 15 درصدی تخفیف در پرداخت جرایم کمیسیون ماده 100 اما رأی لازم را کسب نکرد و سپس پیشنهاد 10 درصدی به رأی گذاشته شد که به تصویب رسید.

// فارس

آدرس کوتاه :