جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

تنیسورهای قم بر سکوی سوم مسابقات قهرمانی جوانان کشور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تنیسورهای قم بر سکوی سوم مسابقات قهرمانی جوانان کشور


دبیر هیئت تنیس استان قم از موفقیت تنیسورهای قم در کسب مقام سوم مشترک مسابقات تنیس جایزه بزرگ رده سنی زیر 18 سال کشور خبر داد.

دبیر هیئت تنیس استان قم خبر داد

سید مقتدا خاتمی  اظهار کرد: با سرمایه‌گذاری بر روی رده‌های سنی پایه و استفاده از مربیان مجرب خوشبختانه تنیس قم پیشرفت بسیار خوبی کرده است و این روند رو به رشد را با کسب موفقیت‌های متعدد در جشنواره بزرگ تنیس کشور به نمایش گذاشت.

وی بیان کرد: ما در هر دو بخش آقایان و بانوان به صورت برنامه‌ریزی شده و پویا فعالیت می‌کنیم و تنیس را که یکی از رشته‌های جذاب ورزشی به شمار می‌رود نسبت به گذشته به خوبی به مردم قم به خصوص نوجوانان و جوانان علاقمند به ورزش شناسانده و علاقمندان زیایدی را جذب آن کرده‌ایم.

خاتمی ادامه داد: خوشبختانه تلاش‌های این هیئت برای رشد و ارتقاء جایگاه تنیس قم در کشور هر سال نسبت به سال قبل از آن بیشتر رونق گرفته و نمایندگان تنیس قم توانسته‌اند با حضور مستمر و مداوم در مسابقات مهم کشوری اعم از لیگ و قهرمانی تنیس کشور و همچنین مسابقات مهم بین‌المللی توانمندی و استعداد خود را به خوبی به نمایش بگذارند.

دبیر هیئت تنیس استان قم اضافه کرد: محمدحسین جلالیان و امیرحسین بادی جزو نخستین تنیس‌بازان قم هستند که در تمام سال‌های فعالیت تنیس قم توانستند جواز حضور در مسابقات معتبر برون‌مرزی نظیر غرب آسیا، دیویس کاپ و همچنین رقابت‌های داخلی تور تنیس آسیا را کسب کنند.

وی در ادامه به موفقیت تنیس‌بازان قم در مسابقات جشنواره بزرگ تنیس کشور در سال جاری اشاره کرد و عنوان کرد: خوشبختانه رقابت‌های تنیس جایزه بزرگ کشور که در تمام رده‌های سنی به انجام رسید با مقام‌های ارزشمندی برای تنیس‌بازان قم همراه بود.

خاتمی بیان کرد: زمین‌های تنیس مجموعه ورزشی انقلاب تهران میزبان رقابت شرکت کنندگان در مسابقات جشنواره برگ تنیس کشور بود که وقتی این رقابت‌ها با قهرمانی نفرات برتر پایان یافت نمایندگان قم در رده سنی زیر 18 سال توانستند مقام سوم مشترک بخش انفرادی را کسب کنند.

وی خاطرنشان کرد: این دوره از مسابقات جشنواره بزرگ تنیس کشور با حضور نزدیک به 400 تنیس‌باز از سراسر کشور برگزار شد و در ایستگاه پایانی بعد از ماراتنی سنگین رقابت مدعیان، در حالی با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد که مهرداد میرعارفی و امیرحسین بادی از قم با کسب مقام سوم مشترک بخش انفرادی رده سنی زیر 18 سال جزو نفرات موفق تیم اعزامی قم به این رقابت‌ها لقب گرفتند.

دبیر هیئت تنیس استان قم افزود: در مرحله نهایی مسابقات این رده سنی شاهد راهیابی 2 نماینده قم به جمع 4 تنیسور برتر بودیم اما در نهایت مقام سوم مشترک نصیب آنها شد تا در آستانه فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر تنیس باشگاه‌های کشور شاهد درخشش نمایندگان قم باشیم و آمادگی و انگیزه آنها بالاتر برود و بیش از پیش مهیای حضور در میادین مهمتر تنیس کشور شوند.

آدرس کوتاه :