سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

تیم هندبال صبای قم ظرفیت بقاء در لیگ برتر را دارد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

بازگشت به صفحه کامل

تیم هندبال صبای قم ظرفیت بقاء در لیگ برتر را دارد


رئیس هیئت هندبال قم با بیان اینکه راه‌یابی هدف پویان قم به لیگ برتر بانوان نشانگر رشد هندبال قم است، گفت: تیم هندبال صبای قم ظرفیت بقاء در لیگ برتر را دارد.

طباطبایی خبر داد؛

سید علیرضا طباطبایی اظهار داشت: تیم هندبال هدف پویان قم امسال با قهرمانی در لیگ دسته اول هندبال بانوان کشور به لیگ برتر راه یافته در حالی که این تیم پیش از این عنوان قهرمانی لیگ دسته دوم را نیز کسب کرده بود.

وی افزود: را‌‌ه‌یابی هدف پویان قم به لیگ برتر بانوان نشانگر رشد هندبال قم است به‌ویژه اینکه هدف پویان از بازیکنان بومی و نفرات جوان هندبال قم استفاده می‌کند که همگی این بازیکنان از سطح مدارس قم استعدادیابی شده‌اند.

رئیس هیئت هندبال قم گفت: در مسابقات لیگ دسته اول هندبال کشور، تیم هندبال هدف پویان قم جوان‌ترین تیم حاضر در مسابقات بود و این موفقیت نوید این را می‌دهد که هندبالیست‌های جوان قمی می‌توانند سال‌های سال در سطح نخست هندبال ایران بدرخشند و حتی به قهرمانی هندبال کشور برسند.

طباطبایی در مورد وضعیت تیم هندبال صبای قم بیان کرد: صبا این هفته در قم باید به دیدار نفت و گاز گچساران برود در حالی که پیروزی در این مسابقه صبا را به بقا در لیگ امیدوار می‌کند گرچه با شرایط مالی کنونی مشکلاتی وجود دارد.

وی عنوان کرد: تیم هندبال صبای قم ظرفیت بقاء در لیگ برتر را دارد اما باید در نیم فصل تقویت شویم و باشگاه صبا نگاه مثبتی به این تیم داشته باشد البته باشگاه صبا پیش از آغاز فصل اعلام کرده بود که مشکل مالی وجود دارد اما در عین حال هزینه های جاری تیم را پرداخت می‌کند.

رئیس هیئت هندبال قم تصریح کرد: صبا در مسابقات این فصل خود در لیگ برتر هندبال به جز بازی برابر همیاری ارومیه در قم برابر سایر تیم‌ها شکست خورده اما می‌تواند در ادامه فصل حداقل در بین تیم های حاضر در فصل آینده قرار گیرد.

طباطبایی خاطرنشان کرد: امیدواریم مشکلات مالی تیم صبای قم حل شود و تیم هندبال نیز با حل این مشکلات وضعیت بهتری پیدا کند.

آدرس کوتاه :