جهش تولید | چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

جایگاه شهید بهشتی در تثبیت انقلاب به‌خوبی تشریح نشده است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

جایگاه شهید بهشتی در تثبیت انقلاب به‌خوبی تشریح نشده است


مدیرکل صداوسیمای مرکز قم گفت: اندیشه‌ها و جایگاه شهید بهشتی در تثبیت انقلاب اسلامی برای جامعه اسلامی به خوبی تشریح نشده است و این موضوع به این شهید بزرگوار محدود نمی‌شود بلکه در مورد دیگر شهدا نیز صدق می‌کند.

مدیرکل صداوسیمای مرکز قم:

 حجت‌الاسلام والمسلمین محمد لطفی‌نیاسر در جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم که ظهر امروز در سالن جلسات این شورا برگزار شد، با تاکید بر اینکه استفاده از عنوان‌ها و نام‌های مناسب برای برنامه‌های استانی می‌تواند در انعکاس خبری آن‌ها نقش مطلوبی داشته باشد ابراز کرد: برای انعکاس مطلوب اقدامات شاخص استانی در هفت تیر باید از عنوان‌های مناسبی استفاده شود.

وی با اشاره به اینکه دستگاه‌هایی باید برای افزایش ارزش خبری حرکت‌های خود تلاش کنند تصریح کرد: میدان‌داری دستگاه‌های اجرایی در مناسبت‌ها باید به شیوه‌ای گسترش یابد که رسانه‌ها بتوانند حرکت‌های گسترده‌ای در زمینه انعکاس آن‌ها انجام دهند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز قم تشریح اندیشه شهدای هفتم تیر را یکی از اهداف گرامیداشت هفتم تیر خواند و یادآور شد: اندیشه‌ها و جایگاه شهید بهشتی در تثبیت انقلاب اسلامی برای جامعه اسلامی به خوبی تشریح نشده است و این موضوع به این شهید بزرگوار محدود نمی‌شود بلکه در مورد دیگر شهدا نیز صدق می‌کند.

وی با بیان اینکه مردم باید از لایه‌های شخصی شهید بهشتی گذر کرده و به لایه‌های اندیشه‌ای او برسند مطرح کرد: تاکنون نقش شهدای هفتم تیر در جامعه اسلامی با استفاده از مستندی تشریح نشده است اما این موضوع می‌تواند در دستور کار قرار گیرد تا در سال آینده بتوانیم این دستاورد را به شبکه‌های مختلف ارائه دهیم.

// فارس

آدرس کوتاه :