سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

حجت‌الاسلام صالحی‌منش همدلی خوبی در قم ایجاد کرده است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

بازگشت به صفحه کامل

حجت‌الاسلام صالحی‌منش همدلی خوبی در قم ایجاد کرده است


قائم مقام وزیر کشور گفت: حجت‌الاسلام صالحی منش یکی از استانداران برجسته کشور بود و آثار فعالیت‌هایش در استان قم به خوبی قابل مشاهده است؛ وی در طول دوران مدیریت خود همدلی و همزبانی مناسبی در استان قم ایجاد کرده است.

قائم مقام وزیر کشور:

محمدحسین مقیمی در مراسم معرفی فریدون همتی سرپرست جدید استانداری قم که صبح امروز در تالار امام جواد(ع) برگزار شد، با اشاره به استعفاء حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق صالحی‌منش استاندار قم و حجت‌الاسلام علی بنایی معاون سیاسی امنیتی استانداری قم اظهار کرد: با توجه به استعفاء این مدیران استانی و جایگاه استان قم در نظام اسلامی هماهنگی‌های لازم انجام و فریدون همتی به عنوان سرپرست استانداری قم انتخاب شده است.

وی از خدمات حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق صالحی‌منش تشکر کرد و گفت: او یکی از استانداران برجسته کشور بود و آثار فعالیت‌هایش در استان قم به خوبی قابل مشاهده است؛ وی در طول دوران مدیریت خود همدلی و همزبانی مناسبی را در استان قم ایجاد کرده است.

قائم مقام وزیر کشور با اشاره به ظرفیت‌های استان قم تصریح کرد: امیدواریم فریدون همتی به عنوان سرپرست جدید استانداری بتواند شاخص‌های مورد نیاز استان را اجرایی کرده و در راستای تحقق اهداف نظام اسلامی در این استان گام‌های مناسبی بردارد.

وی با تاکید بر اینکه طی جلسه رسمی از خدمات حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق صالحی‌منش استاندار سابق و حجت‌الاسلام علی بنایی معاون سیاسی امنیتی سابق استانداری قم تقدیر می‌شود عنوان کرد:‌ این دو مدیر استانی به صورت مستمر برای ارائه رفاه معیشتی و خدمت‌رسانی به مردم قم در تلاش بودند.

مقیمی علت برگزاری این جلسه را معرفی سرپرست جدید استانداری قم به منظور جلوگیری از توقف حرکت دستگاه‌های اداری قم دانست و گفت: استان قم برای نظام جمهوری اسلامی ایران جایگاهی ویژه دارد به همین علت مشکلات این استان باید با سرعت مناسبی برطرف شود هر چند در مقطع زمانی مختلف بی‌مهری‌های بسیاری نسبت به استان قم شده است.

وی با بیان اینکه حجت‌الاسلام والمسلمین روحانی توجه‌ ویژه به استان قم دارد ابراز کرد: مسئولان کشوری برای رسیدن استان قم به افق‌های پیش رو برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ای انجام داده‌اند که امیدواریم با حضور فریدون همتی در سمت سرپرست استانداری قم بتوانیم هدف رسیدن به این افق‌ها را سرعت بخشیم.

مقیمی با اشاره به اینکه همتی یکی از برترین افراد وزارت کشور است اظهار کرد: او یکی از نزدیک‌ترین افراد به عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور است و با توجه به اهمیت استان قم برای سرپرستی این استان انتخاب شده است.

// فارس

آدرس کوتاه :