رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۱ آبان ۱۳۹۸

مسائل هنری در قم مغفول مانده است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


سرپرست جدید معاونت هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با بیان اینکه مسائل هنری در قم مورد غفلت واقع شده است، گفت: امیدواریم تفکیک معاونت فرهنگی هنری به برطرف شدن این مشکل کمک کند.

سرپرست معاونت هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم

 وحید فرجی ظهر امروز در مراسم معارفه خود که در سالن جلسات اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم برگزار شد، ضمن ابراز خرسندی از تفکیک معاونت فرهنگی هنری اظهار کرد: امیدواریم با این تفکیک جایگاه هنر قم و همچنین اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم ارتقا پیدا کند و زمینه مناسب برای فعالیت‌های هنری ایجاد شود.

وی با بیان اینکه استان قم از جایگاه و ظرفیت بالایی برخوردار است، گفت: وجود حرم حضرت معصومه(س)، حوزه‌ علمیه و مراجع در این موضوع موثر است، در حدی که روی هنر قم نیز تاثیر گذاشته است.

سرپرست معاونت هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم ادامه داد: آثار بسیاری از هنرمندان قمی در سطوح ملی و بین‌المللی مطرح است و این ظرفیت شاید در بسیاری از استان‌ها وجود نداشته باشد.

فرجی ضمن تشکر از اعتماد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم اظهار امیدواری کرد: با حضور مدیرکل جدید بتوانم زمینه‌ساز موفقیت‌های بیشتری برای قم در عرصه هنر باشم.

وی بر لزوم همکاری هنرمندان تاکید و اظهار کرد: امید می‌رود که با همکاری هنرمندان زمینه تولید آثار فاخر مانند گذشته فراهم شود و اعلام می‌کنم که موفقیت من نیز در گرو همکاری دوستان هنرمند است.

سرپرست معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم خاطرنشان کرد: علاقمندم تا با تمام توان خود سهمی در موفقیت هنر این استان داشته باشم.

فرجی تصریح کرد: امیدوارم در پایان کار کارنامه موفقی از خود باقی بگذارم و مباحثی که در مورد گذشته در این جلسه مطرح شد، در مورد من مصداق پیدا نکند.

وی تفکیک معاونت فرهنگی هنری را اقدامی پسندیده ذکر کرد و افزود: مسائل هنری در قم مغفول مانده و امیدواریم با این اتفاق مبارک بتوانیم مشکلات هنر استان را برطرف کنیم.

آدرس کوتاه :