جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

مس را حذف می‌کنیم/ شایسته حضور در لیگ برتر هستیم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مس را حذف می‌کنیم/ شایسته حضور در لیگ برتر هستیم


بازیکن تیم فوتسال آتلیه طهران قم گفت: با زدن یک گل می‌توانیم مس کرمان را حذف کنیم ولی می‌خواهیم با تفاضل گل بالا آنها را شکست دهیم.

بازیکن تیم فوتسال َآتلیه طهران قم:

 

روح‌الله ایثاری امروز در قم، در خصوص وضعیت تیمشان پیش از بازی با سرمایه‌گذاری مس کرمان اظهار کرد: خوشبختانه بازیکنانمان شکست بازی رفت مقابل این تیم را فراموش کردند و مصمم به پیروزی و صعود به جمع چهار تیم پایانی هستند؛ شرایط خوبی در تمرینات تیم حاکم است و همه نفراتمان از آمادگی بالایی برخوردار هستند.

وی ادامه داد:‌ درست است با زدن یک گل می‌توانیم مس کرمان را حذف کنیم ولی می‌خواهیم با تفاضل گل بالا آنها را شکست دهیم تا بدانند بازی رفت یک اتفاق بود و اگر اشتباهات داوری به وجود نمی‌آمد نمی‌توانستند تیم قم را شکست دهند.

بازیکن تیم آتلیه طهران قم در مورد گلزنی‌هایش گفت:‌ خدا را شکر انتخاب خوبی در نیم فصل داشتم و توانستم برای تیمم مثمر ثمر واقع شوم. من فقط تمام کننده بودم چون با کمک بازیکنان توانستم برای آتلیه طهران گلزنی کنم و امیدوارم این روندم در بازی با مس کرمان نیز ادامه داشته باشد و بتوانم باعث صعود تیم قم شوم.

ایثاری یادآور شد:‌ حمایت‌های قلی‌زاده مدیرعامل باشگاه و مسعودی سرپرست تیم و تمریناتی که زیر نظر غیاثی، فرجی، یامولا و گنجیان انجام داده‌ایم تاثیر زیادی در موفقیت‌هایمان داشته است.

وی با بیان اینکه تمام توانم را برای موفقیت آتلیه طهران به کار خواهم گرفت،‌ ابراز کرد:‌ تیم ما در نخستین سال حضورش در لیگ‌های کشوری توانسته تا مرز صعود به لیگ دست اول پیش برود و معتقدم اگر خودمان باشیم و همانند مرحله گروهی بازی کنیم می‌توانیم به این مهم دست یابیم چون واقعا شرایط تیمی، کادر فنی و بازیکنان ما استحقاق حضور در لیگ یک و حتی لیگ برتر را دارند.

بازیکن تیم آتلیه طهران قم در خصوص اینکه اظهارات بعضی افراد که می‌گویند او توانایی بازی در لیگ برتر را دارد، گفت:‌ نظر لطف آنهاست ولی در حال حاضر تنها به موفقیت آتلیه طهران فکر می‌کنم و امیدوارم با این تیم به لیگ برتر برسم.

ایثاری به حمایت از دیگر نماینده قم نیز پرداخت و گفت: تیم آرش به همراه آتلیه طهران راهی مرحله حذفی شده است و استحقاق حضور در جمع چهار تیم پایانی را دارد. ان‌شاءالله ما و آنها به همراه هم راهی لیگ دسته اول شویم. / فارس

آدرس کوتاه :